Olomouc – Kladno 6:8 (kon.) | Kometa Brno – Opava 5:4 (kon.) | Zlín – Vítkovice 2:1 (kon.)
Slavia – Znojmo 3:1 (kon.) | Plzeň – K. Vary 1:0 (po s.n.) | Chomutov – Motor ČB 4:1 (kon.)
Třinec – Sparta 6:1 (kon.) | Liberec – Mladá Boleslav 3:0 (kon.)

57:13
    Hrabák byl podražen ve středovém kruhu a Semrád měl před sebou místo ke střele. Brankář Příhoda byl ale v pozoru a pokus zstavil lapačkou.

56:05
    Chomutov pokračuje v nastoleném tlaku a stále napadá obranu Mountfieldu.

55:21
    Chomutov právě vstřelil branku!
    RUTTA si najel do pravého kruhu a po nahrávce od Kůse střelou prostřelil brankáře. Asistence: Kůs, Korim

53:18
    ptáčník nahrával CHLOUBOVI do mezikruží, který nekompromisně zavěsil kotouč pod břevno. Asistence: Ptáčník

52:44
    Vylučuje se i na druhé straně. Kolář je vyloučen na dvě minuty za hrubost. Bude se tedy hrát čtyři na čtyři.

52:03
    Vyloučení na budějovické straně. Sedlák je vyloučen na pět minut za nakoupnutí bruslí.

50:18
    chomutovští se dostávají do vedení díky střele KŮSE. Ten po přihrávce od Krima vystřelil a jeho střela propadla gólmanovi mezi betony. Asistence: Korim, Mužík

49:56
    Chomutov se snaží dostat k zakončení, ale na hokejkách je vidět mnoho nepřesností.

47:57
    Rutta se pokusil překvapit gólmana Hrubce střelou z osrtého úhlu. Bohužel napálil jen brankovou konstrukci.

46:08
    Chomutovský průnik zmařil odpískaný ofsajd.

44:11
    Vylučuje se se pro změnu na hostující straně. Na dvě minuty se posadí Ježek.

42:29
    Seidl se bravurně dostal až před chomutovského brankáře a jen o kousek netrefil branku.

41:06
    Vstup do třetí třetiny značí domácí vyloučení. Kůs si odpyká trest za hákování.

40:01

40:00

39:36
    Chomutovští jdou opět do oslabení. Tentokrát je vyloučen Kolář za nedovolené bránění.

Jan Řápek

Branky a nahrávky: 24. Chlouba (Mála, Ptáčník), 51. Kůs (Korim, Mužík), 54. Chlouba (Ptáčník), 56. Rutta (Kůs, Korim) - 19. Ježek (Semrád)

Piráti Chomutov: Příhoda - Korim, Rutta, Pinka, Bartejs, Kolčava, Kolář, Žižka - Csanyi, Kůs, Mužík - Mála, Chlouba, Ptáčník - Heindl, Hanták, Hrabák - Pesjak, Klouček, Kučera
    Banes Motor České Budějovice: Kantor - Klement, Semrád, Kolařík, Dietz, Kříž, Jáchym - Heřman, Sedlák, Rousek - Sumerauer, Marek, Seidl - Ježek, Zvoník, Přibyl- Sekera, Turek, Švihálek

Rozhodčí: Luczkow - Zajíc, Rozlilek