Třinec – Vsetín 4:2 (kon.) | K. Vary – Chomutov 7:4 (kon.) | Sparta – Plzeň 4:3 (kon.)
Ústí n/L – Kladno 0:4 (kon.) | Vítkovice – Zlín 2:4 (kon.) | Slavia – HC Litvínov 3:2 (kon.)
Písek – Letňany 6:2 (kon.) | Pardubice – Hr. Králové 3:2 (kon.) | Motor ČB – Havlíčkův Brod 5:7 (kon.)
IHC Králové Písek
6:2 (4:0, 1:2, 1:0)
HC Letci Letňany
Sobota 19.02.2011, 16:00Extraliga staršího dorostu

Zápas je u konce. Písek si došel k poměrně hladké výhře 6:2. Domácím se vydařila především první třetina, kterou Jihočeši zvítězili 4:0 a stejná část utkání se nakonec také ukázala jako rozhodující. Z Písku se s Vámi s přáním příjemně prožitého víkendu loučí Petr Košatka a zase někdy u online přenosu na shledanou. (18:04:14)

60:00

59:58
    Faulovaný Šmejkal nájezd neproměnil. Mířil pod lapačku, Horák ale jeho plán vystihnul.

59:58
    Nařízeno trestné střílení proti hostujímu celku.

59:49
    V závěru třetího dějství ještě útočí Všetečka.

59:27
    Jirků střílel těsně vedle.

58:58
    Turkovu střelu tečoval Vlček, Horák však puk chytá.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:02
    Písek právě vstřelil branku!

Troufám si říct, že teď už je rozhodnuto. S ležícím Horákem si pohrál DOMINIK VLK a zasunul puk prakticky do prázdné branky. Asistence: Tomáš Vejda.

56:30
    Písek se rychle vrátil před Horáka a dvakrát střílel nápřahem Pícha, brankář Letňan ale obě střely pokryl.

56:12
    Hosté se vymanili ze sevření dlouhým odpalem.

55:45
    Hosté budou hrát ve třech. Za faul kolenem potrestán na pět minut a do konce utkání Tomáš Hnilica.

55:28
    Domácí v ofsajdu.

55:16

54:52
    Jan Bacovský (LET) - 2 minuty, hra vysokou holí. Pokračovat se bude ve čtyřech, poté odstartuje zkrácená početní výhoda domácích.

54:37
    Písek ve čtyřech.

54:12
    Tomáš Kraus snad třikrát dorážel, Mazuch betonem zázrazně všechny doráky pokryl.

53:39
    Závar před píseckou brankou. Mazuch zalehnul puk a vhazovat se bude po jeho levé ruce.

53:16
    1:21 budou hrát Písečtí ve třech. Martin Záhora vyloučen za hákování.

Petr Košatka

Branky a nahrávky: 6. Vlček, 8. Krcho (F. Paukner), 9. Vlček (Reiniš), 12. Záhora (J. Paukner, Lejsek), 21. Vlček (Turek, Bernad), 58. Vlk (Vejda) - 26. Vrána (Vala, Čeček), 38. Bacovský (Švábík, Kraus)

IHC Králové Písek: Mazuch (Škuta) - Záhora, Ciboch, Vlk, Jirků, Turek, Kubec, Bernad, Chalupský, Vlček, J. Paukner, Krcho, Pícha, Lejsek, F. Pauner, Švanda, Janásek, Vejda, Šmejskal, Reiniš.
    HC Letci Letňany: Horák (Ponikelský) - Hnilica, Krátoška, Vala, Švábík, Chvátal, Čeček, Vencovský, Minček, Všetečka, Uhlíř, Honzajk, Kraus, Kaplan, Vrána, Rittig, Hájek, Bacovský.

Rozhodčí: Pražák - M. Jílek, Jindra