Kometa Brno – Slavia 1:5 (kon.) | Pardubice – Mladá Boleslav 1:0 (kon.) | Vítkovice – Třinec 5:4 (kon.)
Plzeň – Zlín 1:0 (kon.) | Kladno – Litvínov 3:5 (kon.) | K. Vary – Sparta 1:2 (kon.)
Liberec – Motor ČB 5:2 (kon.)
Rytíři Kladno
3:5 (3:1, 0:0, 0:4)
HC VERVA Litvínov
Neděle 20.02.2011, 18:10 • Městský zimní stadion • Tipsport extraliga

53:40
    Kladenské ovšem znovu zradila disciplína. Domácí byli v šesti a budou za to pykat.

50:24
    Litvínov se zbytečně připravuje o přesilovku. Radim Skuhrovec (LIT) neudržel nervy a dostává dvě minuty za hrubost.

49:16
    Přísné vyloučení kladenského Drtiny. Ten sice padl pod nohy jednomu z bránících hráčů, ale jednoznačně odpálil puk a až poté přepadl přes něj hostující forvard. Jiří Drtina (KLA) - 2 minuty za podražení.

39:51
    Bicek se dostal na brankovišti do šance a domácí čeká zajímavý začátek třetí třetiny. Dvě minuty za hákování totiž dostává Viktor Hübl (LIT), 1:30 5/3.

39:21
    Hosté ještě půjdou do čtyř. Dvě minuty za vysokou hůl dostává Jiří Gula (LIT).

36:52
    Přesilovku si zahraje i Litvínov, protože Kladno hrálo v šesti.

34:35
    Radim Skuhrovec (LIT) dostává dvě minuty za vysokou hůl.

30:04
    Přesilovka hostům dlouho nevydržela. Dvě minuty dostává za vysokou hůl František Lukeš (LIT).

29:42
    Přesilovku si vyzkouší také hosté. Pavel Patera (KLA) dostává dvě minuty za podražení.

26:48
    Ondřej Martinka (LIT) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

18:50
    Jan Piskáček (KLA) dostává dvě minuty za krosček. Domácímu obránci se to hodně nelíbilo a poté, co praštil hokejkou, dostává i desítku.

6:50
    Hosté mizerně rozehráli. Nedvěd se dostal ke střele od modré. Jeho pokus zacinkal na boční konstrukci. Hosté ale sebrali puk a dostávali se do protiútoku, který zastavil podražením právě Jaroslav Nedvěd (KLA).

1:09
    Domácí se dobře natlačili před branku, střelu faulovaného Valského vyrazil J. Hübl. Dvě minuty za hákování dostává Matěj Stříteský (LIT).

Michal Sobotka

Branky a nahrávky: 10. Patera (Bicek), 17. Bicek (Patera, Nedvěd), 18. Valský (Kalla, Bílek) - 9. Vopat (Heinisch, Jareš), 46. V. Hübl (Kubinčák), 54. Jareš (Vopat), 58. Kracík (Kubát), 60. Kubinčák (Lukeš)

Rytíři Kladno: Falter (Cikánek) - Procházka, Mrázek, Drtina, Nedvěd, Šmach, Piskáček, Růžička, Kameš - Kuchler, Patera, Bicek - Smoleňák, Kalla, Bílek - Kotrla, Hašek, Valský - Eberle, Melka, Stieler.
    HC VERVA Litvínov: J. Hübl (Brzobohatý) - Černošek, Martinka, Stříteský, Švarný, Kubát, Gula, Skuhrovec, Jareš - Vopat, Lukeš, Gerhát, Rindoš, Černý, Heinisch, V. Hübl, Kubinčák, Majdan, Bojer, Kracík, Maxa.

Rozhodčí: Hradil, Husička - Tošenovjan, Hlavatý