Třebíč – Přerov 8:3 (kon.) | Vsetín – SHK Hodonín 6:0 (kon.)
8:3 (4:1, 3:1, 1:1)
HC ZUBR Přerov
Neděle 06.03.2011, 13:15Liga juniorů

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:15.

Vítáme Vás u on-line přenosu ze zápasu ligy juniorů mezi Horáckou Slavií Třebíč a mužstvem HC Zubr Přerov. Jedná se o poslední kolo soutěže, v němž už domácímu týmu prakticky o nic nejde, protože má jisté vítězství ve skupině a připravuje se na barážové boje o účast v příštím ročníku nejvyšší soutěže. Věřme, že uvidíme solidní utkání. Mužstva jsiou zatím v kabinách a připravují se na předzápasové rozbruslení.

A ještě zpráva pro ty, kdo sledují mládežnický hokej. Před chvílí na Zimním stadionu Města Třebíče - MANN+HUMMEL ARENĚ skončil zápas ligy dorostu, v němž Třebíčští jasně přehráli Kometu Úvoz vysoko 9:2 po třetinách 2:0, 4:2 a 3:0.

SK Horácká Slavia Třebíč: Wolf (Černý) - Kún B., Belatka, Kesner, Vyhnalík, Dočekal, Krutiš "C", Vondráček, Paták, Nahodil, Křenek, Kastner, Vysloužil

HC ZUBR Přerov: Ginter (Vrzala) - Navrátil, Dočkal, Schaffer, Maša, Pánek, Vaněk "C", Loupal, Maršálek, Brada, Kocan, Vávra, Bosák, Chovanec, Sklenář, Gazda

Rozhodčí: .

00:01

00:19
    Třebíčský brankář Wolf si připisuje první zahřívací zákrok.

00:25
    Přerov právě vstřelil branku!
    Bleskové vedení Přerova. Wolfa zblízka prostřelil LIBOR Maša, asistence Jiří Pánek. Hosté rychle vedou 1:0, uvidíme, jaká bude odpověď domácího celku.

02:10
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    Je vyrovnáno, odpověď Třebíčských byla také velmi rychlá. Martin Belatka našel před bránou Přerova MARTNA DOČEKALA a ten neměl problém dostat puk za záda hostujícího gólmana. Asistence Martin Belatka

04:00
    Nebezpečná akce hostů, brankář Wolf se musel položit do vzduchu, ale na puk i tak nedosáhl, ten končí v ochranné síti.

05:06
    Hra se teď odehrává v obranném pásmu Přerova, ovšem bez zakončení.

05:47
    Třebíčskou akci teď vedli Paták a Křenek. Druhý jmenovaný zakončil, ale plachtící puk končí v lapačce brankáře Gintera.

06:18
    Přerovský Barda prověřil Wolfa střelou po ledě těsně k tyči, beton Wolfův připraven.

07:15
    Přerov teď zahrozil, Kocan bekhendovou střelou po ledě protáhl Wolfa.

07:58
    Zakázané uvolnění hostů, hra se vrací do útočného pásma Třebíče.

08:08
    A stejná situace, hosté nerozehráli přesně a vhazování se bude opakovat.

09:07
    Boris Kún teď dělovkou od modré sestřelil jednoho z hráčů Přerova, z protiútoku šli hsoté do přečíslení, ketré Kún zastavil podle názoru hlavního sudího jen za cenu faulu a odejde na trestnou na dvě minuty za podražení

10:00
    Přečíslení 2 na 1 donmácí gólman vyřešil.

10:51
    Vyloučení hostů, na dvě minuty odchází Kocan za nedovolené bránění. Hraje se ve čtyřech na obou stranách.

Domácí v plném počtu. Domácí budou hrát přesilovku.. Uvidíme, jak s ní naloží.

11:53
    Martin Dočekal elegantně projrl celým útočným pásmem s pokem na holi a zakončoval po ledě, kde měl brankář Vrzala připravený beton.

12:45
    Zblízka se prosazuje domácí kapitán PETR KRUTIŠ a Třebíč vede 2:1

13:02
    Křenek a Paták teď jeli 2 na 1 ale Paták nedokázal umístit puk do brány na d ležícího brankáře hostů.

15:50
    Dorážkou z brankoviště zvyšují domácí na rozdíl dvou branek. Střelec branky je Martin Dočekal, asistent Jiří Vyhnalík.

17:00
    Přerov znovu ujel do přečíslení 2 na 1, Kocan střílel na lapačku, ale střela prosvištěla mimo.

17:57
    Křenek teď z pravé strany dělovkou vyprášil plastron Vrzalův.

19:10
    Ohlášena poslední minuta první třetiny a Třebíč už vede o tři branky. TOMÁŠ VONDRÁČEK po samostatné akci vymetl pavouky z rohu přerovské branky. Pavouci se stěhují do druhého rohu a Třebíč vede 4:1.

19:54
    Dvouminutová přesilovka pro domácí, za podražení jde pykat Vaněk

20:00

Druhá třetina začne přibližně v 13:49. Tu první začali lépe hosté, kteří rychle vedli 1:0. Domácí pak zabrali a po prvních dvaceti minutách vedou 4:1.

20:01

20:01
    Hosté vystřídali brankáře. Do druhé třetiny nastoupil Vrazala, odpočívá Ginter.

21:09
    Třebíč si zahraje 45 sekund pět na tři. Za vysokou hůl bude pykat Kocan.

21:45
    Zakázané uvolnění Třebíče. Zatím to nevypadá, že domácí hrají s přesilou dvou hráčů.

Hosté ve čtyřech.

22:38
    Dočekal přihrával křižně přes celé obranné pásmo k úravé tyči Krutišovi, ten ale neusměrnil puk přesně.

23:20

24:04
    Teď mají hosté příležitost ke snížení. Za držení hole odchází na trestnou Martin Belatka.

24:38
    Třebíčští se osobozují, vyhazují puk přes všechny čáry.

26:24
    Krásná kombinace na jeden dotek. Ležící Wolf neměl šanci zasáhnout. Střelcem druhé branky Přerova je PETR VANĚK, asistence Jan Loupal a Daniel Kocan.

27:55
    Zakázané uvolnění Přerova, vhazuje se po pravici Vrzaly

29:36
    Krutišovu přihrávku na Patáka hosté pokryli

30:18
    Pátý puk v síti Přerova. Sám ujížděl na Vrzatu Kastner, vystřelil a zároveň byl podražen. Faulující hráč pak podrazil i gólmana, který i s pukem doklouzal do brány. Střelcem branky MILAN KASTNER. Signalizovaný trest se ruší.

31:20
    Patákovu bombu hned po vhazování ztlumil na chráničích Vrzala.

31:46
    Dvě minuity inkasuje domácí forvard Lukáš Paták za podražení, uvidíme zda hosté opět dokáží snížit. Wolf má hned vzápětí práci.

32:10
    Třebíč vyhazuje přes všechny čáry.

33:46
    A Třebíčští mohli dát další gól v oslabení. hostující obránci teď jen přihlíželi akci Petra Krutiše, který si vybruslil do střeleckého prostoru, nakonec ale nezamířil přesně a přestřelil. hosté v plném počtu.

34:38
    Další vyloučení, tentokrát na obou stranách. Na dvě minuty za sekání přerovský Sklenář a domácí Vondráček.

34:55
    DAVID KŘENEK po přihrávce Borise Kúna dává další třebíčský gól.

35:42
    Ač tísněný, dokázal KAREL KESNER z blízka vsítit další branku. Bekhendem poslal puk pod víko.

36:12
    Za úder do oblasti hlavy a krku dochází pykat na 2 + 10 minuit Petr Dočkal. Domácí hrají v pěti, předchozí tresty právě skončily, hosté ve čtyřech.

38:02
    Dočekal s Vondráčkem teď kombinovali v útočném pásmu, hosté nakonec jejich hrátky přerušili a puk vyhodili, vhazuje se v obranném pásmu Třebíče.

31:23
    Hlavní rozhodčí teď diskutuje s trenérem hostů, nevíme ale o co přesně jde. Tak už se snad bude zase hrát.

39:12
    Třebíčský Křenek teď inkasoval úder hokejkou do obličeje a dívá se zda mu neteče krev. vylučovat se nebuda, hra pokračuje.

39:55
    Poslední šanci druhé třetiny měl Martin Dočekal, ale v poslední chvíli mu jeden z obránců sáhl do střely, puk změnil směr a končí mimo.

40:00

40:01

40:49
    Přerušená hra. V rohu útočného pásma Třebíče zůstává ležet jeden z hráčů Přerova. Vylučovat se ale nebude, hráč se už zvedl a odjíždí na střídačku. Snad bude v pořádku. Vhazuje se.

41:19
    Milan Kastner teď v nouzi tečoval přerovskou střelu těsně před Wolfem, naštěstí těsně mimo třebíčskou klec.

24:22
    Hraje se teď před bránou hostů. Zakázané uvolnění, vhazuje se po pravici brankáře Vrzaly.

43:07
    Hosté se teď nepřesnou kombinací sami vyhnali z útočného pásma.

43:45
    Po přťuknutí od Lukáše Patáka jel sám na brankáře DAVID KŘENEK a svůj nájezd hezky blafákem proměnil. Asistence Lukáš Paták.

44:35
    Třebíčští teď přišpenslili Přerov před jeho ránu, z tlaku ho vysvobodil a Vrzala, jenž má puk v lapačce.

44:50
    Také hosté ohrozili Wolfa, nebylo to však nic velkého. Wolf puk přikryl a přerušil hru.

45:37
    Aktivní Kocan jel sám z levé strany na Wolfa, vypálil velmi tvrdě, Wolf si ještě pokryl lapačkou mezeru za betony. Puk však zůstal před betony.

46:24
    V klinči u třebíčské střídačky Kocan a Belatka. Oba si půjdou odpočinout. Kocan odešel do kabiny, inkasoval trest na 2+2 plus do konce utkání, Belatka dostal 2+2 za korsček a hrubost. Hraje se pět na pět.

48:33
    Kuriózní situace. Martinu Dočekalovi zapadl kotouč za kalhoty. Ačkoli se jej snažil vytřepat, nepovedlo se mu to. Píská se sevření puku. Čím, to je otázka.

49:20
    Přerovští z nenápadné akce snižují. Střelcem třetí branky hostů je LIBOR MAŠA, který dává už druhou branku. Asistence je připsána Petru Dočkalovi.

50:33
    Adam Wolf musel vyjet ze své branky skoro až na kruh, kde přerušil hru.

50:50
    Loupal teď vyslal nebezpečnou ránu, ta prolétla klubkem hráčů a těsně minula třebíčskou klec.

51:45
    Na trestnou si jde odpočinout třebíčský Belatka na dvě minuty za podražení.

52:18
    Domácí doatli hru až do obranného pásma Přerova. Na nějaký velký obrat to už nevypadá

53:12
    Křenek sám před Vrzalou, puk mezi jeho betony neprocedil. Hezký zákrok hostujícího brankáře.

53:50
    Domácí v plném počtu. Třebíčští měli další gólovou šanci v oslabení, ale Vrzala podruhé vkrátké době svůj tým zachránil.

54:17
    Znovu strkanice, tentokrát v obranném pásmu hostů. Po dvou minutách inkasují za hosty Sklenář z Přerova, za Třebíč Dočekal 2+2. Hosté hrají přesilovku.

54:58
    Schaffer teď hezky objel branku, vystřelil, ale Adam Wolf puk viděl a ukryl ho ve výstroji.

55:21
    Třebíč vyhazuje až za branku Přerova.

54:48
    Zdvižená pravice hlavního sudího. Hosté netakticky hráli dál a zkrátili tak opřesilovku pěti proti třem. Třebíčský Belatka znovu na trestné. Dvě minuty za podražení, hosté hrají proti třem.

56:24
    Třebíč ve čtyřech.

57:57
    Přerov teď zmáčkl domácí tým, ale branku vstřelit nedokázal. Domácí v pěti.

58:17
    Další vyloučení na straně Třebíče. Rozhodčí teď píská úplně všechno. Na dvě minuty odešel na ttestnou Jiří Vyhnalík za držení protihráče. Podaří se Přerovu zužitkovat přesilovou hru?

59:06
    Zatím to vypadá, že nepodaří, hraje se ve středním pásmu daleko od řebíčské brány.

59:19
    A další vyloučení, teď na straně Přerova. Dvě minuty za sekání dostal Sklenář.

59:50
    Zápas se už jen dohrává

60:00

Třebíčští vyhráli zaslouženě, po celý zápas byli lepším mužstvem a dokázali vstřelit i hezké branky. Viděli jsme i dvě bitky. Hosté se snažili, ale domácí mají zkušenější tým a hrají v pohodě, což se dorazilo i na výsledku. Hezké odpoledne z Třebíče a někdy nashledanou přeje Jiří Mokrý. (15:13:36)

Jiří Mokrý

Branky a nahrávky: 3. Dočekal (Belatka), 13. Krutiš, 16. Dočekal (Vyhnalík), 20. Vondráček, 31. Kastner, 35. Křenek (Kún), 36. Kesner, 44. Křenek (Paták) - 1. Maša (Pánek), 27. Vaněk (Loupal, Kocan), 50. Maša (Dočkal)