Sparta B – Karviná 0:1 (kon.) | Sokolov – Znojmo 1:2 (kon.) | Táborsko – Most 3:1 (kon.)
Zlín – Varnsdorf 3:2 (kon.)
FC SILON Táborsko
3:1 (1:1)
FK Baník Most 1909
Sobota 14.05.2011, 17:00FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Je tu konec zápasu mezi Sezimovým Ústím a Mostem. Přestože hosté vedli od 9. minuty 0:1, nakonec si z jihu Čech nevezou ani bod, když prohráli 3:1. (18:57:45)

90+1
    Domácí zápas zvládli velmi dobře a v pohodě ho nyní dohrávají.

90
    Sezimovo Ústí právě vstřelilo branku!
    Po centru Martina Jasanského se prosazuje střídající PAVEL SIMR.

88
    Velká šance domácího celku. Do zakončení se dostal Vukadinovič, gól ale nevstřelil.

85
    Střídání Sezimáku. Odstupujícího střelce gólu Lukáše Macha nahrazuje Pavel Simr.

82
    Domácí stále v pohodě kontrolují hru.

79
    Domácí hráči se nikam neženou a čekají na chyby hostujícího týmu. Naopak Mostečtí sice chtějí vyrovnat, ale kombinace se jim nedaří.

78
    Další žlutá karta, tentokrát pro domácího Javorka.

73
    Žlutou kartu nyní dostal hostující Schut.

70
    Do úniku šel nyní Mach, je mu ale máván a pískán ofsajd.

69
    Hosté podruhé střídají. Místo Christova nastupuje Ezequiel Rosendo.

67
    Domácí otáčejí vývoj zápasu! Po centru ze strany se hlavou prosazuje obránce PAVEL NOVÁK!

65
    Další nebezpečnou akci hostujícího týmu zneškodnil pozorný Fryšták.

63
    Žlutou kartu dostal nyní domácí hráč Vladimír Dobal.

59
    Asi nejlepší hráč zápasu Danoski střílel z dobré pozice, Fryšták byl ale pozorný.

57
    Hosté střídají. Místo Bělouška nastupuje Frnoch.

55
    Stále čekáme na zajímavější šanci ve druhém poločasu, stav zápasu je stále 1:1.

52
    Dnešní utkání sleduje 515 diváků.

49
    Druhý poločas začaly oba celky velmi opatrně. Žádný z týmů se nikam nežene.

46

Máme za sebou první poločas zápasu mezi Sezimovým Ústím a Mostem. Domácí byli sice aktivnější, ale prakticky celý poločas prohrávali, když v 9. minutě inkasovali gól od Martina Bednáře. Těsně před odchodem do kabin se jim podařilo vyrovnat, když se po akci Jasanského prosadil Lukáš Mach.

45
    Domácím vstřelená branka očividně prospěla, tlačí se stále do útoku.

43
    Po levé straně unikl Jasanský, předložil míč LUKÁŠI MACHOVI, který nechytatelnou střelou vyrovnává na 1:1.

40
    Spartak si už už začal vytvářet určitý tlak, jenže hostující obrana pracuje spolehlivě.

37
    Domácí se tlačí do útoku, zatím se jim ale nedaří.

34
    K zahrávání přímého kopu se postavil Jendruščák, jeho rána šla ale mimo.

33
    Danoski byl přibližně dvacet metrů od domácí brány faulován a je tu přímý kop pro Most.

31
    Po půlhodině hry je stav zápasu stále 0:1 pro hosty. Ti sice dovolili domácí dostat se do několika šancí, jinak ale své vedení celkem v poklidu udržují.

28
    Po rohovém kopu se do zakončení dostal hned dvakrát Vukadinovič, poprvé trefil brankáře a podruhé zamířil mimo.

26
    Domácí hráči stupňují svůj tlak a chtějí vyrovnat.

24
    Do odraženého míče se na hranici vápna dostal Jasanský, míč ale poslal jen do připraveného gólmana.

23
    Aktivně hrající Danoski se dostal ke střele, mířil ale nepřesně.

20
    Na konci první dvacetiminutovky je stav zápasu stále 0:1. Domácí tým sice více hraje, jenže hostům stačila jedna povedená akce a po zásluze tak vedou.

17
    U míče jsou opět více domácí, co je jim to ale platné, když prohrávají.

14
    Domácí fotbalisté byli blízko ke gólu. Vukadinovič postupoval ze strany na branku soupeře, předložil míč Machovi, který byl ve stoprocentní šanci, jenže zamířil nepochopitelně mimo.

12
    Spartak se snažil odpovědět Dobalem, který posílal do vápna Mostu dobrý centr, ten ale nikoho ze spoluhráčů nenašel.

9
    Most právě vstřelil branku!
    Hostující Danoski se hezky uvolnil na polovině hřiště, přihrál MARTINU BEDNÁŘOVI, který šel sám na brankáře. Jeho přízemní střela znamená první gól v zápase.

6
    Domácí jsou stále častěji u balonu a Most se zatím k ničemu nedostal.

4
    První šanci zápasu měl domácí Knakal, jeho střelu ale v pohodě lapil brankář Paleček.

2
    Aktivněji začali domácí a v úvodu kontrolují balon.

1
    Dnešní zápas přinese souboj dvou týmů, které hrají v poklidném středu tabulky. Mírně nevýhodnější situaci jsou hosté, kterým patří dvanáctá příčka tabulky a které dělí v tabulce od sestupových míst pět bodů. Domácí ševci mají o dva body více..

1

Zdravíme Vás ze Sezimova Ústí, kde dnes 26. kolem pokračuje druhá fotbalová liga. Domácí fotbalisté přivítají Baník Most.

FK Spartak Mas Sezimovo Ústí: Fryšták - Novák, Knakal, Mašek, Mach, Ciferský, Nesvadba, Vukadinovič, Jasanský, JAvorek, Dobal

FK Baník Most: Paleček - Christov, Knakal, Lafrance, Danoski, Běloušek, Schut, Bednář, Jendruščák, Franěk, Bohata

Rozhodčí: Lerch - Večeřa, Peřina.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.