Chomutov – Ovčáry 1:0 (kon.) | Pardubice – Č. Lípa 2:0 (kon.) | Písek – Žižkov B 1:1 (kon.)
Č. Budějovice B – Bohem. Pr. 3:1 (kon.) | Karlovy Vary – Vltavín 2:0 (kon.)
Slavia Karlovy Vary
2:0 (0:0)
Loko Vltavín
Sobota 21.05.2011, 10:30Česká fotbalová liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.

Na zápas se zatím nedostavili delegovaní rozhodčí, a proto byl plánovaný výkop odsunut. Informace o novém začátku duelu přineseme později.

Delegovaní rozhodčí nedorazí a tak byla povolána náhradní trojice sudích.

1.FC Karlovy Vary: Četverik - Tichota, Oslovič, Kubice, Hrubý, Šmrha, Vondráček, Nerad, Kaplan, Geňo, Gibala. Trenér Šimurka

Loko Vltavín: Čaba - Pozníček, Kozák, Předota, Chalupa, Bureš, Klasna, Vlk, Škrovánek, Pečena, Socha. Trenér Kronďák

Rozhodčí: Kučka - Aubrecht, Hodač. DS: Říha.

Hráči obou týmů se zatím rozcvičují na hrací ploše. Kdy se přesně začne, nevíme.

Náhradní rozhodčí už nastupují na hrací plochu a utkání tak za pár minut konečně začne.

1

8
    Oba celky hrají velmi bojovně.

12
    Po centru Gibaly se ke střele z voleje dostal Jaroslav Šmrha a hostující brankář Čaba měl co dělat, aby byl u levé tyče včas a vytáhl míč na roh.

13
    Již zmiňovaný roh zahrával Tichota, přetažený míč hlavičkoval osamocený Tomáš Oslovič a opět musel zasahovat vynikající Čaba.

14
    Hosté poprvé zahrozili únikem Škrovánka, který se probil po levé straně a jeho střela jen o centimetry minula tyč.

23
    Hosté jsou v obraně velmi aktivní a soupeři neposkytují ani centimetr prostoru.

25
    Domácí zahrávali roh, ale centr vyboxoval Čaba mimo vápno.

31
    Domácí mají míč častěji na svých kopačkách, ale pozorná obrana hostí jejich útočné snahy likviduje.

41
    Domácí brankář Četverik chyboval při výběhu na centr, ale vše za něj vyřešili obránci odkopem.

V prvním poločase jsme sledovali vyrovnané a bojovné utkání. Domácí si vypracovali dvě gólové šance, které ale zlikvidoval gólman Čaba.

Druhý poločas začne přibližně v 11:58

46

53
    Ani v úvodu druhé půle se obraz hry nezměnil. Domácí více drží míč, hosté pozorně brání.

55
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Hostující obrana po necelé hodině hry konečně povolila. Rohový kop rozehrál Tichota na zadní tyč a TOMÁŠ OSLOVIČ poslal hlavou míč do sítě.

57
    Po faulu na Mariána Geňa byla nařízena penalta!

58
    K míči se postavil sám postižený MARIÁN GEŇO a střelou k pravé tyči nedal Čabovi šanci zasáhnout.

62
    Hosté střídají. Odešel Škrovánek, kterého nahradil Michal Krimlák.

62
    Střídání bylo hned dvojité. Odstoupil také Socha, nahradil ho Petr Marčík.

66
    Domácí dostali míč do brány potřetí, ale gól nemůže platit pro ofsajd.

72
    Poslední střídání hostů. Martina Chalupu nahradil Martin Jíša.

76
    Střídají i domácí. Odstoupil Kubice, kterého vystřídal Jan Staněk.

76
    Hosté po vystřídání v útoku ožili, ale jejich tlak zatím ke snížení nevedl.

81
    Střídání domácích. Odstoupil Nerad, nastoupil Petr Janáček.

87
    Poslední domácí střídání. Místo Mariána Geňa si zahraje Václav Laušman.

88
    Čerstvá akvizice na hřišti Laušman se řítil do šance, ale centrovaný míč těsně netrefil.

88
    Z dobré pozice přestřelil branku Hrubý.

90
    Hosté zakládají jeden z posledních útoků.

Domácí o svém vítězství rozhodli mezi 55. až 58. minutou, kdy se nejprve prosadil hlavou Oslovič a poté proměnil pokutový kop Geňo. Pro dnešek se s Vámi loučím a přeji příjemně strávený víkend! (12:52:41)