Jihlava – Karviná 2:0 (kon.) | Třinec – Most 1:2 (kon.) | Žižkov – Hlučín 1:1 (kon.)
Čáslav – Vlašim 2:1 (kon.) | Sparta B – Varnsdorf 1:2 (kon.) | Zlín – Znojmo 1:2 (kon.)
Sokolov – Dukla Praha 3:3 (kon.) | Táborsko – Kladno 1:1 (kon.)
FK Viktoria Žižkov
1:1 (0:1)
FC Hlučín
Sobota 11.06.2011, 18:30FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

89
    Předčasně hřiště opustí i střídající Motal. Poslední minutky si zahraje Martin Skřehot.

88
    Ještě mohli udeřit i hosté! Koubek si ale u pravé tyče nevšiml úplně volného Žondry, navíc mu míč utekl a pak narazil i na skvělého obránce!

86
    Žižkov naposledy střídá. Odchází Pavel Čermák, nahradí ho David Folwarczny.

85
    Míč poskakoval kolem brankové čáry hlučínské brány. Čermák z otočky odcentroval a k překvapení všech trefil břevno!

83
    Žondra využil své velké tělo a dokázal přiťuknout míč střídajícímu Koubkovi. Rázem z toho byla velká šance pro hlučín, Koubek ale z dobré pozice z hranice vápna netrefil bránu!

82
    Hosté sahají ke druhé změně. Místo Železníka bude po hřišti běhat záložník Petr Koubek.

79
    Mojta tvrdě sestřelen Liborem Žondrou, který si po třech minutách pobytu na hřišti do statistik připíše žlutou kartu.

76
    A aby toho střídání nebylo málo, tak dochází také Marcel Šťastný, kterého na posledních 15 minut nahradí Jan Novotný.

75
    Střídá se i na druhé straně. Z trávníku odchází Richard Kalod, nahradí ho Tomáš Dočekal.

75
    Hosté sahají poprvé ke změně. Zahraje si Libor Žondra, který vystřídá Martina Hanuse.

73
    Slodowy nacentroval na hlavičku Markoviče, který byl blizoučko osmnácté branky v sezóně. Kolář ovšem vytáhl fantastický zákrok!

62
    Šťastný uprostřed hřiště zatáhl protihráče za dres a vidí žlutou kartu.

55
    Žižkov právě vstřelil branku!
    Jenže úplně, ale úplně zbytečně! MATEUSZ SLODOWY totiž z přímého kopu zatočil míč přesně do levého horního růžku. Hampel neměl sebemenší nárok. Nádherná branka!

41
    Markovič vybojoval standardku z hranice vápna. Fauloval Bogdáň, který to tentokráte s důrazem přehnal a vidí první žlutou kartu zápasu.

36
    Míč točil do vápna Mojta. Centr se kroutil až do šibenice, ale Kolář zachoval chladnou hlavu a se štěstím a odrazem od břevna vyrazil na rohový kop!

35
    Slotowy centroval a hodně vysoko přeskočil všechny Kalod. Kolář jeho hlavičku k pravé tyči s obtížemi chytá!

18
    Třetí centr Slodowého už ale nebezpečný byl. Nejvýše si totiž naskočil na malém vápně Kropík. Hlavičkový střelec postupového gólu z minulého utkání ale tentokráte mířil těsně vedle!

7
    Hlučín právě vstřelil branku!
    Hlučín vede 1:0, kdo by to byl řekl? Na vině je nedůrazná obrana domácích, která jen nevěřícně zírala na přenádherné sólo DANIELA BARTLA! Syn hlavního trenéra Hlučina nastartoval nohy už deset metrů před pokutovým územím, přes tři hráče prošel až před Koláře a přízemní střelou poslal Slezany do vedení!

4
    Hlučín překvapil žižkovskou obranu secvičeným signálem. Bartl zůstal najednou úplně sám v pokutovém území, ale netrefil bránu a dorážející hráči stáli v ofsajdu!