Lublaň – Žilina 4:1 (kon.) | Lublaň – Žilina 4:1 (kon.) | Hr. Králové – Mladá Boleslav 2:5 (kon.)
Cracovia – Banská Bystrica 1:6 (kon.) | Třebíč – Jihlava 3:4 (kon.) | Beroun – Benátky n/J 0:1 (kon.)
Havlíčkův Brod – Jastrzębie 5:1 (kon.) | HC Slovan – Kuopio 2:1 (po s.n.) | Kadaň – Písek 6:2 (kon.)
Klášterec nO – Litoměřice 1:2 (po s.n.) | K. Vary – Ústí n/L 3:4 (kon.) | Havířov – Opava 9:4 (kon.)
Šumperk – Osvětim 2:1 (kon.) | Poruba 2011 – Karviná (Baník) 3:3 (kon.) | Zvolen – Chomutov 2:3 (kon.)
Ciarko – Bardejov 3:2 (kon.)
HKM Zvolen
2:3 (0:1, 0:2, 2:0)
Piráti Chomutov
Čtvrtek 11.08.2011, 19:00 • Zimní stadion Zvolen • Přípravné zápasy

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.

HKm Zvolen: Skrečko Lukáš(Trenčan Adam) - Mucha Ján, Jaraško Michal, Vantroba Miroslav, Ďaloga Marek, Hraško Peter, Tomko Slavomír, Ťavoda Ján, Zošiak Ondřej - Baláž Vladislav, Jurík Lukáš, Otčenáš Ondřej, Slovák Marek, Šachrajčuk Vadim, Brabenec Kamil, Škvaridlo Tomáš, Trochta Martin, Leskovjanský Matúš, Zuzin Peter, Jurík Milan, Meidl Radek

Piráti Chomutov: Řehoř Milan (Hanuljak Miroslav) - Havíř David, Palin Brett, Macháček Petr, Grof Jakub, Bombic František, Rutta Jan, Jillson Jeff, Mrázek Jaroslav - Hruška David, Jabrocký Jaroslav, Procházka Milan - Hormas Karel, Helminen Dwight, Ondřej Zdeněk - Seman Filip, Sikora Marek, Davídek Martin - Hafenrichter Jaroslav, Kůs Jaroslav, Gajovský Nikola

Rozhodčí: Gašparík - Holínek, Farkaš.

00:01

00:50
    Chomutovští se hned od začátku derou před branku Zvolena.

01:27
    Na trestnou lavici míří domácí Ďaloga na dvě minuty za nedovolené bránění.

02:09
    Hra přerušena pro postavení útočícího hráče v brankovišti.

02:39
    Pirátům se zatím nedaří usazení v útočném pásmu.

03:15
    David Hruška dostal před branku hezkou přihrávku, ale nakonec byla zblokována.

03:46
    Piráti právě vstřelili branku!
    Krásnou střelou vyslal chomutovský obránce Macháček od modré čáry. DWIGHT HELMINEN prokázal obrovskou bojovnost a propasíroval puk za záda Skrečka. Asistence: Petr Macháček.

04:45
    Hraje se převážně ve středním pásmu.

05:10
    Výborné napadání předvedl David Hruška. Dostal se k brance, ale o puk ho obral Tomko.

06:25
    Bude se vylučovat i na hostující straně. Dvě minuty si odsedí David Havíř za nedovolené bránění.

07:10
    Jakub Grof se výborně zorientoval před Řehořem a vyhodil puk přes všechny čáry.

08:25
    Nikola Gajovský předvedl výborný zákrok na modré čáře. Chomutov hraje v plném počtu.

09:50
    David Hruška se pokoušel natřikrát propasírovat puk za záda Skrečka, ten ale tlaku odolal a drží Zvolen nad vodou.

10:20
    Zvolen hraje celkem agresivní hokej, ale Chomutovští se s tím zatím vypořádávají dobře.

11:55
    Krásná souhra Sikory, Semana a Davídka bohužel brankou nekončí. Zamotali ale řádně hlavy slovenským hráčům.

13:20
    Zvolenští rozvážně zakládají útok. Nakonec ale puk ztrácí a David Hruška se octl před Skrečkem. Včas ale zasáhl domácí obránce.

14:25
    Baláž unikal po levém křídle, ale výborně se k němu stáhl František Bombic a odzbrojil ho.

15:35
    Vantroba se nyní zapřel na modré čáře proti Jardovi Kůsovi. Ten souboj ustál a poslal k zemi slovenského obránce.

16:50
    Zdeněk Ondřej krásně vystihl přihrávku, nahrál Karlu Hromasovi. Jedenáctka ale těsně míjí branku soupeře.

17:30
    Zvolen je neustále zatlačen v jeho obranné třetině. Na Skrečka létá střela za střelou. Zvolenský gólman odolává.

18:40
    Výborný zákrok teď předvedl Milan Řehoř. Před ním se octl osamocený Marek Slovák, kterého Řehoř vychytal krásným zákrokem.

19:29
    Dvě minuty za podražení vyfasoval Hraško.

20:00

Poměrně pohlednou první třetinu shlédlo i několik chomutovských fanoušků, kteří dorazili do Zvolena. Za podporu jim určitě patří dík.

Druhá třetina začne přibližně v 19:43.

Na ledovou plochu nastupují rozhodčí dnešního utkání.

Na ledové ploše už bruslí i hráči z Chomutova.

20:01

20:50
    Chomutovským pokračuje přesilová hra a pokoušejí se založit rychlý útok.

22:05
    Macháček teď dvakrát vypustil tvrdou střelu na Skrečka. Obě ale vyrazil betonem.

22:45
    Milan Řehoř teď předvedl velice pohledný zákrok lapačkou a chomutovští fanoušci vyvolávají jeho jméno. Po následném vhazování si před branku snažil vybruslit Jurík. Řehoř byl na svém místě.

23:22
    Krásnou kombinaci teď předvedl Nikola Gajovský a JAROSLAV HAFENRICHTER. Krásnou přihrávkou ho Gajovský vybídl a Hafenrichter se v zakončení nemýlil. Asistence: Nikola Gajovský, Jaroslav Kůs.

24:39
    Jakub Grof si pomohl podražením a půjde si odpočinout na dvě minuty.

26:30
    Milan Řehoř vypomohl obraně a vyhodil puk. Následně obrovská chyba slovenského obránce málem znamenala třetí branku Chomutova.

27:30
    Nejprve výborně zasáhl Milan Řehoř, poté přidal kulturní vložku i čárový rozhodčí, když vytřel zvolenský led.

28:16
    Chomutovský gólman teď několikrát podržel hostující tým. Zvolen přidává na tempu.

30:00
    Sikora s Davídkem teď trápí domácí obranu kličkami za brankou. Zatím bez úspěchu.

30:50
    Hafenrichter jen těsně tečoval střelu Mrázka mimo branku.

31:20
    Milan Procházka teď prověřil pozornost Skrečka. Ten zachytil puk do lapačky.

32:10
    Petr Macháček dostává dvě minuty za hrubost.

33:25
    Zvolen si zahraje přesilovku pět proti třem. Na dvě minuty odchází Mrázek za krosček.

34:13
    Chomutov je ve čtyřech. Řehoř teď výborně zareagoval na zvolenskou střelu z mezikruží.

34:50
    Nastřelený puk do útočného pásma zachytává Skrečko. Puk raději podržel před dotírajícím Hruškou.

35:25
    Chomutov hraje v plném počtu.

36:20
    Mrázek výborně vybojoval puk na obranné modré. Vydal se na útočný výlet. V útočné třetině nachází KARLA HROMASE, který úžasnou střelou do růžku posílá Chomutov do tříbrankového vedení. Asistence: Jaroslav Mrázek.

37:50
    Jeff Jillson vyslal střelu od modré. Skrečko jí ale viděl a bez problému si s ní poradil.

39:00
    Hra se přelévá ze strany na stranu.

39:58
    Chomutov si zahraje další přesilovou hru. Na dvě minuty si jde sednout Baláž za podražení.

40:00

40:01

40:50
    Havíř prověřil Skrečka od modré. Ten měl ale čistý výhled a puk bezpečně vyrazil. Následně slovenská obrana vyhazuje.

42:00
    Tato přesilová hra se Chomutovu moc nepovedla. Začínají od začátku za svou brankou a řítí se na Skrečka.

43:34
    Zmatky ve střední pásmu ukončuje únik zvolenského útočníka a následný jistý zákrok Řehoře.

44:35
    Střela Šachrajčuka proletěla obrovskou rychlostí kolem masky Řehoře. Puk nakonec skončil ve středním pásmu.

45:08
    Opět se vylučuje na domácí straně. Dvě minuty za vysokou hůl vyfasoval Hraško.

46:10
    Jurík teď odvedl obrovský kus práce při napadání chomutovských hráčů. Nakonec došlo i na střelu, ale Řehoř byl na svém místě.

47:00
    Procházka a Jabrocký teď pořádně zatopili pod kotlem domácímu gólmanovi. Ten se štěstím přikrývá kotouč.

48:00
    O puk se přetahovalo u mantinelu několik hráčů. Rozhodčí ztratil puk z dohledu a přerušil hru.

48:25
    Marek Sikora ještě diskutuje s čárovým rozhodčím o odpískaném zakázaném uvolnění. Jeho stížnost není nic platná a vhazuje se před Řehořem.

48:28
    Zvolen právě vstřelil branku!
    Velký zmatek po vhazování a následné přesné zakončení MARTINA TROCHTY znamená snížení stavu. Asistence: Vladislav Baláž.

49:14
    Dvě minuty za hákování dostává Vantroba Miroslav. Následně dostává i osobní trest.

50:05
    Havíř přihrál do nápřahu Palinovi, ten vyslal dělovku, která byla ztečována do ochranné sítě.

51:34
    V oslabení teď zahrozil Brabenec, ale ani nadvakrát se mu nepodařilo dostat puk do chomutovské branky.

52:20
    Hraje se převážně ve středním pásmu. Zatím se týmům nedaří založit kloudný útok.

53:40
    Baláž se pokoušel dostat puk Řehořovi pod vyrážečkou do branky. Chomutovský gólman si ale výborně vyjel a zlikvidoval jeho pokus.

54:10
    Marek Slovák napadal chomutovskou rozehrávku. Velice rychlý útočník přidal i několik velice zbytečných sekání. Rozhodčí nechává hru plynout dále.

54:18
    Vyloučen Tomko na dvě minuty za nebezpečnou hru vysokou holí.

55:40
    Slovák prověřil v oslabení reflexy Řehoře. Ten zkoušku ustál.

55:45
    Tentokrát se vylučuje na chomutovské straně. Jeff Jillson dostává menší trest za hákování.

57:25
    Jurík v přesilové hře pálí od modré. Puk je několikrát tečovaný a končí ve středním pásmu.

57:33
    Zvolen využívá přesilovou hru, když puk doslova dotlačil do branky MILAN JURÍK. Asistence: Peter Zuzin, Vladislav Baláž.

59:00
    Hraje se poslední minuta základní hrací doby.

59:02
    Hruška s Jabrodským se tlačili do branky soupeře, Skrečko ale souboj ustál a přikryl puk.