Bohem. Pr. – Karviná 1:0 (kon.) | Ústí n. L. – Sparta B 2:1 (kon.) | Brno – Opava 0:1 (kon.)
Táborsko – Jihlava 0:1 (kon.) | Třinec – Varnsdorf 2:2 (kon.) | Znojmo – Most 1:0 (kon.)
Vlašim – Zlín 1:1 (kon.)
FC Zbrojovka Brno
0:1 (0:1)
Slezský FC Opava
Sobota 13.08.2011, 16:00 • Městský fotbalový stadion, Srbská 47a, Brno - Královo Pole • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Je tu konec, domácí svoji přesilovku nevyužili. Zhruba 150 fanoušků z Opavy tady teď spolu se svými hráči bouřlivě slaví. To hráči Brna odchází do kabin podruhé poraženi o jednu branku. Nutno dodat, že utkání hodně ovlivnila pátá minuta, kdy si nechali dát branku a poznemanalo je to na celý první poločas. Druhá půle již byla o něčem jiném, zlepšil se důraz v osobních soubojích, pohyb hráčů a přihrávky, avšak minimálně vyrovnat se již domácím přes veškerou snahu nepodařilo. To je z městského stadionu vše, zítra se odtud dopoledne znovu přihlásím, kdy b-tým Zbrojovky přivítá mužstvo z Břeclavi. (18:24:24)

90
    Ještě jedna žlutá karta na závěr, pro domácího Michala Sedláčka.

90
    Hlavní rozhodčí dnes nastaví nad rámec základní hrací doby tři minuty.

90
    A ještě poslední střídání Slezského FC, odchází Tomáš Mrázek, přichází Jan Schaffartzik.

83
    Hosté z Opavy střídají, odpočinout si jde Tomas Radzinevičius, na posledních pár minut nastupuje Milan Halaška.

81
    Další rychlá akce a tentokrát smůla na domácí straně, když si míč v pokutovém území vzal Uglješa Radinovič, jeho prudká střela do brány se však na poslední chvíli odrazila od jednoho z obránců Opavy.

77
    Po rychlé akci a centru z pravé strany se míč dostal k Michalu Sedláčkovi, který míří asi půl metru nad branku.

75
    Poslední střídání domácího týmu, dohráno má David Pašek, na hřiště vybíhá Rostislav Šamánek.

68
    Hosté porvé vystřídali, odešel střelec branky Lumír Sedláček, přišel Luboš Horka.

68
    Prvním napomínaným hráčem v domácím dresu je Miroslav Král.

67
    K trestnému kopu se postavil Michal Sedláček, Blaha však jeho dobře umístěnou střelu vytěsnil mimo bránu.

66
    Po druhé žluté kartě za nebezpečný zákrok na domácího Petra Švancaru byl vyloučen Michal Riška. Domácí budou hrát přesilovku a realizovat trestný kop.

64
    Na městský fotbalový stadion si dnes našlo cestu 2372 diváků.

59
    Zbrojovka zahrávala trestný kop, míč poskakoval v pokutovém území, nakonec se dostal k Ivu Zbožínkovi, který tísněn obránci zamířil hlavou vedle tyče.

55
    Vypadá to, že v kabině Zbrojovky musela být velká bouřka, domácí hrají jako vyměnění, zatím to ale kýžený efekt nepřineslo.

46
    Domácí trenér Wagner se rozhodl opět zasáhnout do sestavy a do druhé půle posílá na hřiště místo Jana Hromka Petra Švancaru.