Bohem. Pr. – Karviná 1:0 (kon.) | Ústí n. L. – Sparta B 2:1 (kon.) | Brno – Opava 0:1 (kon.)
Táborsko – Jihlava 0:1 (kon.) | Třinec – Varnsdorf 2:2 (kon.) | Znojmo – Most 1:0 (kon.)
Vlašim – Zlín 1:1 (kon.)
FK Třinec
2:2 (1:1)
FK Varnsdorf
Sobota 13.08.2011, 17:00FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Z mé strany to je pro dnešek vše, u dalších přenosů se s Vámi těším, na počtenou! (18:49:03)

Utkání tedy končí nerozhodně. Oba celky ještě ve druhém poločase přidali po jedné brance, ani jednomu se však nepodařilo strhnout vítězství na svou stranu.

90+2
    Vše ale končí nepovedeným centrem a míčem v náruči brankáře Porcala.

90+1
    Další faul hostů, třinečtí rozehrají další akci.

90+1
    Běží nastavený čas a míč míří na branku domácích. Hosté se ale k ohrožení branky nedostali.

90
    Přímý kop rozehrával Joukl, míč se ale dostal k obrancům hostů a ti jej dopravili do zámezí.

90
    Domácí se ještě v poslední minutě snaží vsítit vedoucí branku. S míčem operoval Pospíšil, který byl nakonec faulován.

89
    Nakonec se k zakončení dostal Rudnytskyy, jenž nechal vyniknout brankáře Lipčáka.

88
    Dlouhý aut třineckých končí u brankáře Porcala. Ten posílá míč na druhou stranu hřiště.

87
    Další šance domácích. Z pravé strany centroval Malíř, po míči se ve vápně natahoval Nekuda. Balón nakonec končí za brankou a dle mínění sudích to byli domácí, kteří jej tam dopravili.

86
    Po centru Joukla se před brankou Slovanu snažil hlavičkovat Ceplák. Rozhodčí však jeho snahu zastavují pro faul na gólmana.

86
    Rozhodčí pískají další faul, tentokráte na straně hostů. Domácí budou rozehrávat standartku z 30 metrů.

85
    Nebezpečný centr Vlastimila Choda končí těsně nad Lipčákovou brankou!

84
    Hosté ale pokračují ve svém snažení. U rohového praporku operoval Vlastimil Chod. Svou aktivitou si vynutil faul domácího Miroslava Cepláka.

84
    Rozehrávka hostů ale nebyla přesná a míč končí v zámezí.

83
    A domácím nezbývalo nic jiného, než faulovat. Faulem se provinil Petr Joukl, který po svém zákroku vidí žlutou kartu.

83
    Ten končí v náruči brankáře Porcala. Hosté následně vyrazili do rychlého brejku...