Nitra – K. Vary 0:0 (17:00) | Třinec – Skalica 5:3 (kon.) | Znojmo – Jihlava 1:2 (kon.)
Litvínov – Mladá Boleslav 2:1 (po s.n.) | Chomutov – Beroun 7:0 (kon.) | Klášterec nO – Kadaň 3:5 (kon.)
Přerov – Olomouc 1:5 (kon.) | Benátky n/J – Ústí n/L 1:4 (kon.) | Havířov – Frýdek-M. 4:1 (kon.)
Litoměřice – Most 4:3 (kon.) | Opava – Poruba 2011 5:2 (kon.) | Šumperk – Třebíč 2:2 (kon.)
Hr. Králové – Havlíčkův Brod 2:4 (kon.)
HK Opava
5:2 (3:0, 1:1, 1:1)
HC RT TORAX Poruba 2011
Čtvrtek 18.08.2011, 18:00 • Zimní stadion Buly Aréna, Kravaře • Přípravné zápasy

60:00
    Konec zápasu. (20:12:47)

59:34
    Polok naskakuje na led. Oba týmy v plném počtu.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:34
    Poruba si ještě zahraje přesilovku. Za vysokou hru dostal dvě minuty opavský Polok.

52:47
    Opava právě vstřelila branku!
    Domácí si zřejmě definitivně pojištťují dnešní výhru. Po přihrávce Kysely se gólově prosadil PETR WOLF. Asistence: Daniel Kysela, Tomáš Měch.

52:19
    Hráč Poruby Mládenka dostal dvě minuty za podražení.

50:42
    Domácí přežili oslabení bez následků. Pokračuje se v pěti na obou stranách.

48:42
    A po další menší potyčce vyloučen Petr Wolf za hrubost.

45:57
    Přesilovka pro Slezan. Menší trest dostává Zuber.

45:16
    Poruba právě vstřelila branku!
    Hosté snižují na rozdíl dvou branek. Samostatný únik využil střelou pod víko RADOVAN VAJDA. Asistence: Mario Kalina

44:13
    Oba týmy nyní trošku povolili oproti tempu v úvodních dvou třetinách. Přesto je na přátelský duel k vidění dobrý hokej.

41:20
    Za vražení na hrazení vyloučen hostující Poláček.

40:01

Další třetina začne přibližně v 19:38.

40:00

39:47
    Hosté se poprvé v zápase gólově prosazují. Střelou pod víko překonal Nováka PAVEL ŠEBESTA. Asistence: Vnenk.

38:37
    VYloučení na obou stranách za hrubost. Za hosty Piskura, za domácí Vítek.

38:15
    Poruba nyní na chvilu zavřela svého soka v obranném pásmu. Žádnou vyloženou si však vypracovat hosté nedokázali.

34:14
    Slezan je nadále při chuti. Poruba se po většinu doby druhé třetiny brání.

Daniel Bartonec

Branky a nahrávky: 3. Pavelek (Tichý, Grofek), 6. Polok (Grofek, Pavelek), 20. Kukol (Chalupa), 25. Měch (Wolf), 53. Wolf (Kysela, Měch) - 40. Šebesta (Vnenk), 46. Vajda (Kalina)

HK Opava: Novák - Tichý, Faksa, KYsela, Kukol, Tůma, Vrabel, Pavelek, Polok, Kocián, Herman, Měch, Grofek, Baďura, Chalupa, Vítek, Černý, Weiss, Wolf.
    HC RT TORAX Poruba 2011: Gleich - Vajda, Vnenk, Šindelář, Piskura, Mládenka, Poláček, Šebesta, Badžo, Zuber, Vajda R., Řezáč, Bartušák, Kalina, Chaloupka, Motyka, Ferenc.