Nitra – K. Vary 0:0 (17:00) | Třinec – Skalica 5:3 (kon.) | Znojmo – Jihlava 1:2 (kon.)
Litvínov – Mladá Boleslav 2:1 (po s.n.) | Chomutov – Beroun 7:0 (kon.) | Klášterec nO – Kadaň 3:5 (kon.)
Přerov – Olomouc 1:5 (kon.) | Benátky n/J – Ústí n/L 1:4 (kon.) | Havířov – Frýdek-M. 4:1 (kon.)
Litoměřice – Most 4:3 (kon.) | Opava – Poruba 2011 5:2 (kon.) | Šumperk – Třebíč 2:2 (kon.)

Lvi právě vstřelili branku!
    MAREK ČURILLA dojížděl puk bráněn Válou. Z ostrého úhlu však trefil pouze boční tyčku, od ní se kotouč odrazil do brankoviště. Čurilla se ještě po něm vleže natáhl a doklepl ho do prázdné branky. Bez asistence.

59:35
    Domácí hrají bez brankáře!

59:09
    Střelu Pazourka od modré čáry chytil Nedvídek do lapačky.

58:56
    Hosté jsou v plném počtu.

58:45
    Jonákovu dělovku Petrásek vyráží.

58:20
    U pravé tyčky číhající Niko promáchl kotouč.

58:02
    Ulrychova skákavá střela od modré čáry mezi tři tyče nemířila.

57:47
    Král zpoza branky Petráska nepřekvapil.

57:12
    Domácím začíná zkrácená přesilová hra.

56:57
    Vyloučen hostující Ondřej Holomek za vysokou hůl.

55:56
    Rodovo nahození se od hrany zadního mantinelu odrazilo před branku, což nečekal domácí gólman Nedvídek, ale také nikdo z ústeckých hráčů.

55:40
    Puk je za mantinelem, vhazovat se bude ve středním pásmu.

55:30
    Ostrá rána Pajiče byla příliš vysoká.

55:12
    Vyloučen domácí Ján Bendík za napadení.

55:05
    Hosté jsou teď lepším týmem. Pazourkova střela vypadla Nedvídkovi z lapačky přímo pod Alinčovy nohy, ten se ale špatně zorientoval a puk netrefil.

54:44
    Důrazný Sklenička operoval před Nedvídkem, ten má ale kotouč pod lapačkou.

Ondřej Nejedlo

Branky a nahrávky: 44. Skořepa (Weiss, Ulrych) - 6. Třetina (Havlíček), 24. Kentoš (Poživil), 49. Handlovský, 60. Čurilla

HC Benátky nad Jizerou: Nedvídek (Blažíček) - Kajínek, Niko, Bendík, Ulrych, Vála, Vitásek, Hobza - Klimt, Skořepa, Weiss, Kopic, Král, Krejčík, Liška, Jech, Kellner, Jonák, Kouřil, Skalický.
    HC Slovan Ústí nad Labem: Petrásek (Formánek) - Poživil, Hořava, Vobořil, Sklenička, Klobouček, Holomek, Suchý, Kružík - Laš, Alinč, Pazourek, Čurilla, Pajič, Boháč, Třetina, Havlíček, Rod, Kentoš, Kloz, Handlovský.

Rozhodčí: Jecelín - Holec, Prokop