Pátek 19.08.2011, 13:30 • Zímní stadion Chomutov • Zápasy mládeže

60:00
    Konec zápasu. (15:41:47)

57:48
    V zápětí je tu další vyloučení. Piráti si zahrají přesilovou hru. Dvě minuty dostává plzeňský Sedláček.

57:24
    Vylučuje se na obou stranách. Po malé strkanici dostávají dvě minuty za hrubost chomutovský Hanták a plzeňský Schlaiss

52:30
    Po faulu Koláře bylo nařízeno trestné střílení. Možnost snížit měl plzeňský Sedláček, který si ale na lapačku domácího brankáře Matouška nepřišel.

52:01
    Tým Plzně si vyžádal oddechový čas.

52:01
    Plzeňští jsou po vstřelené brance opět aktivnější. Domácí si musejí pomáhat fauly a na dvě minuty za nedovolené bránění jde na trestou lavici Pazděra.

50:36
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Plzeň dokázala snížit. V momentě, kdy rozhodčí signalizoval vyloučení domácích dorazil střelu Pejchara Pachuda. Ten svým druhým gólem v utkání snižuje na 4:2

46:10
    Piráti právě vstřelili branku!
    Chomutov dokázal vsítit branku při vlastním oslabení. Přesilová hra Plzně je plná nepřesností a toho využil Klouček. Ten dostal puk od Hantáka, projel celé hřiště, objel obránce Plzně a pěknou ranou švihem zvýšil na 4:1

45:07
    Plzeň si zahraje další přesilovou hru. Vyloučen je hráč Pirátů Hamerbauer na dvě minuty za sekání

45:00
    Týmy ve třetí třetině zatím nejsou tak aktivní jako v těch předešlých. Hra je zatím bez větších šancí.

40:01

40:00

39:15
    Plzeň si na konci třetiny zahraje přesilovou hru. Potrestán je Kolář za držení protihráče

38:59
    Chomutov se dostává opět do dvoubrankového vedení. Gól padl po celkem nenápadné akci, když brankář Plzně vyrazil střelu Kloučka a tu dorazil do prázdné klece Deveri

36:29
    Hosté jako by se vstřelenou brankou dostali křídla. Svojí aktivitou si vynutili přesilovou hru. Na 2 minuty za držení protihráče je potrestán domácí Opálek.

33:07
    Obrovská chyba domácích, kterou Plzeň dokázala využít. Pachuda byl v pravý čas na pravém místě. Po chybě domácího obránce s brankářem jen dorazil kotouč do prázdné brány a snižuje na rozdíl jediného gólu.

31:52
    Plzeňští po obdržené druhé brance ztratili trošku na své aktivitě. Hraje se ovšem stále vyrovnaný hokej a šance jsou k vidění na obou stranách.

27:21
    Domácí nabídnutou přesilovku 5 na 3 využili téměř okamžitě.Novák přihrával před bránou na Pesjaka, který s přehledem překonal brankáře a zvyšuje vedení domácích. Druhou asistenci si připíše Čížek

Jan Hosič

Branky a nahrávky: 22. Mazánek (Opálek), 28. Pesjak (Novák J., Čížek), 39. Deveri (Klouček, Hanták), 47. Klouček (Hanták) - 34. Pachuda, 51. Pachuda (Pejchar)

Piráti Chomutov: Matoušek(Hamal) - Čížek, Kolář, Opálek, Siták, Pazděra, Tverďak, Havel - Hučko, Klouček, Hanták, Deveri, Hrabák, Ondráček, Račuk, Novák J., Novák L., Pesjak, Mazánek, Matoušek, Hamerbauer, Lehnert
    HC Škoda Plzeň: Polívka(Brabec) - Ruprecht, Moravčík, Slavík, Špaček, Houfek, Tichý - Varačka, Vizinger, Sedláček, Mainer, Kubalík, Váchl, Schlaiss, Pachuda, Hájek, Noga, Pašek, Pejchar, Baxa