Linköping – TPS 4:1 (kon.) | Färjestad – Frölunda 1:4 (kon.) | HV71 – Kuopio 0:4 (kon.)
Liberec – Eisbären 4:5 (kon.) | Mannheim – Slavia 3:5 (kon.)
Linköpings HC
4:1 (0:0, 2:1, 2:0)
TPS Turku
Neděle 04.09.2011, 16:00European Trophy

55:08
    Na ledě se opět jiskřilo, Albin Lorentzon (LIN) a Ryan Stone (TPS) jsou za svou strkanici ohodnoceni čtyřmi trestnými minutami, provinili se hrubostí.

37:48
    Albin Lorentzon (LIN) daruje soupeři další přesilovku, provinil se držením protihráče.

32:24
    Nakonec rozhodčí vylučují střídmě, rovnoměrně a spravedlivě. Po dvou minutách dostávají Kalle Olsson (LIN) a Tomáš Mojžíš (TPS) za hrubost.

25:53
    Další oslabení čeká na hosty, Garret Raboin (TPS) se provinil sekáním a už míří na dvě minuty k trestoměřičům.

23:53
    Tomáš Plíhal (TPS) se provinil nedovoleným bráněním, domácí si zahrají přesilovku.

20:00
    Ještě jeden trest se nám vejde do první části, Velia Matti Vittasmäki (LIN) si vykoledoval 2 minuty za podražení. Hosté tak začnou druhou část v početní výhodě.

17:16
    Jak jsem naznačila, tak se opravdu děje. Dahlbeck (LIN) dostává dvě minuty za sekání. Přesilovka pro hosty.

14:28
    Ryan Stone (TPS) dostává 2 +2 minuty za sekání a hrubost, útočník Figren (LIN) dostává jednoduchý menší trest za hrubost. Přesilovka pro domácí v pěti proti čtyřem.

09:47
    Vyloučení domácích, Kalle Olsson (LIN) je potrestán dvěma minutami na trestné lavici za napadení. Přesilovka pro hosty.

06:07
    Vidíme vyloučení na obou stranách. Za domácí je to Robin Persson a za hosty Laakso, oba shodně po dvou minutách za hrubost. Pokračuje se v pěti proti pěti.

02:00
    První vyloučení zápasu si připisuje Mikko Lehtonen (TPS), který dostává 2 minuty za držení protihráče. Přesilovka pro domácí.

Lucie Mužíková

Branky a nahrávky: 26. Johansson (Söderberg , Figren), 36. Johansson (Eriksson), 41. Petterström (Håkansson , Lindhagen), 43. Figren - 36. Birner

Linköpings HC: Norrena (Engstrand) - Persson, Åkerman, Nielsen, Johansson, Bäckman, Hävelid, Lorentzon - Petterström, Lindhagen, Håkanson - Dahlbeck, Söderberg, Jigmalm - Nordén, Karlsson, Figren - Olsson, Erikson, Nermark.
    TPS Turku: Schwarz (Ahlqvist) - Mojžíš, Tuominen, Vittasmäki, Raboin, Seppänen, Ristolainen, Kulmala, Lehtonen - Vahalahti, Plíhal, Anttila - Birner, Hauhtonen, Stone - Salo, Laakso, Laine - Hattunen, Virtala, Černý.

Rozhodčí: Nord, Bergman - Wärnström, Wettergren