Vítkovice – Kladno 3:1 (kon.) | Motor ČB – Plzeň 4:2 (kon.) | Zlín – Pardubice 2:1 (kon.)
K. Vary – Liberec 1:3 (kon.) | Kometa Brno – Sparta 4:3 (po s.n.) | Mladá Boleslav – Třinec 2:7 (kon.)
BK Mladá Boleslav
2:7 (0:1, 2:0, 0:6)
HC Oceláři Třinec
Neděle 25.09.2011, 18:30Tipsport extraliga

57:53
    Na trestnou lavici usedá Rostislav Marosz (TRI) - 2 minuty za sekání. 45 sekund se bude hrát 4 na 4, pak začne boleslavská přesilovka.

51:28
    Domácím se naskytla velká příležitost k vyrovnání zápasu. Současně jsou vyloučeni Martin Lojek a Rob Davison (TRI). Boleslav bude hrát 2 minuty 5 na 3!

44:13
    Marek Loskot (MBL) je vyloučen na 2 minuty za hákování.

41:16
    McGregor byl lehce zahákován, rozhodčí posílá (zcela po právu) Milana Mikulíka (MBL) na trestnou lavici.

35:41
    Hrubost Jakuba Orsavy (TRI) je rozhodčím oceněna dvěma minutami.

35:01
    Na trestnou usedá Boris Žabka (MBL) - 2 minuty za krosček. Šest sekund se bude hrát 5 na 3.

33:07
    Třinec bude pokračovat v tlaku. Martin Dudáš (MBL) vyfasoval 2 minuty.

29:00
    Rob Davison (TRI) si jde odpočinout na trestnou lavici. Pokud Boleslav nevstřelí gól, bude tam přesně dvě minuty hracího času.

25:47
    Jiří Marušák (MBL) nedovoleně atakoval Polanského před vlastním brankovištěm a rozhodčí tento faul ocenil dvěma trestnými minutami.

20:30
    Balaštík se po Výborného střele dostával k nebezpečnému zakončení. Lukáš Zíb (TRI) ho však bránil nedovoleně a inkasoval 2 minuty.

14:22
    Přesilovka Mladé Boleslavi končí. Na lavici hříšníků putuje Roman Tománek - 2 minuty, hákování.

13:43
    Třinečtí zastavili tlak domácích jen za cenu faulu, Michal Chovan si jde na dvě minuty odpočinout na trestnou lavici za držení protihráče.

7:30
    V rovnocenném souboji ihned po buly upadl jeden z třineckých hráčů a na trestnou lavici si jde sednout Roman Tománek (MBL) za nedovolené bránění.

4:52
    V předchozí situaci Vrbatu fauloval Martin Richter (TRI) a jde si odpykat dvouminutový trest.

1:32
    V dnešním utkání se bude poprvé vylučovat. Na trestnou lavici si půjdou sednout Petr Hořava (TRI) a Milan Mikulík (MBL).

David Bohata

Miloš Štrojsa

Branky a nahrávky: 21. Rýgl (Mikulík), 40. Hrdel (Vrbata) - 12. Bonk (Květoň, Hrabal), 45. Polanský (Zíb, Bonk), 50. Adamský (Zíb, Polanský), 56. Marosz (Květoň), 57. Polanský (Hrabal), 59. Květoň (Zíb), 59. Peterek

BK Mladá Boleslav: Hübl (Valent) - Čutta, Marušák, Žabka, Chaloupka, Jindra, Rýgl, Dudáš, Baldwin - Balaštík, Výborný, Tomas - Vrbata, Jiránek, Tománek - Bahenský, Loskot, Plodek - Mikulík, Hrdel, Lenc
    HC Oceláři Třinec: Hamerlík (Vojtek) - Davison, Hořava, Hrabal, Lojek, Richter, Zíb, Hudec - Polanský, Peterek, Orsava, McGregor, Marosz, Květoň, Kohn, Hrňa, Havel, Chovan, Bonk, Adamský, Valčák

Rozhodčí: Lacina, Souček - Charvát, Svoboda