Olomouc – Vsetín 1:2 (kon.) | Warriors Brno – Poruba 2011 5:1 (kon.) | Kometa Brno – Hr. Králové 3:5 (kon.)
HC Litvínov – K. Vary 3:2 (kon.) | Jihlava – Pardubice 5:4 (po pr.)
HC Litvínov
3:2 (1:0, 0:0,2:2)
HC Energie Karlovy Vary
Neděle 25.09.2011, 13:00 • Zimní stadion Ivana Hlinky • ELIOD extraliga mladšího dorostu

60:00
    Konec zápasu. (15:03:47)

59:31
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Po zalehnutí puku v brankovišti, přiznán gól JOSEFU JÍCHOVI.
    Bez asistence.

59:15
    Domácí přesilovou hru nevyužili. Pošťuchování před hostující brankou.

59:00

57:44
    Vhazování po levici Slíby. Domácí u puku, před hostujícím brankářem.

57:31
    Domácí mají šanci navýšit jejich dvoubrankové skóre. Tým domácích si vyžádal oddechový čas.

57:02
    Vyloučen hráč hostí Truhlář na dvě minuty za nedovolené bránění.

55:00
    Hosté se tak vrací do hry. Domácí jsou poněkud zaskočeni dvěmi rychlými goly. Hraje se především před hostující brankou.

52:39
    Karlovy Vary právě vstřelily branku! Krátce po první hostující brance, vyrovnávají Vary na 2:2. Po přihrávce Milana Nováka, TOMÁŠ RUBEŠ poslal kotouč za Slíbovo záda.
    Asistence: Milan Novák

52:17
    Karlovy Vary právě vstřelily branku! Po hezké nahrávce Červenky se prosadil MICHAEL ČEJKA, který doklepl puk do sítě domácích.
    Asistence: Ondřej Červenka

52:12
    Janata před brankou, Slíba stačil stisknout betony k sobě.

51:17

50:55
    Čejka střílí od modré, ale mimo.

50:05
    Stříbrný opět střílí, hostující brankář je pozorný a vyráží.

49:14
    Vyloučen hráč domácích Dvořák na dvě minuty za podražení.

49:01
    Červenka střílí od modré, Slíba vyráží do rohu.

48:21
    Stříbrný střílí, Frček vyráží.

46:56
    Vhazuje se před domácím brankářem, hra se přesouvá před Frčka.

46:25
    Vhazování před Frčkem, u puku hosté.

46:02
    Konec osobního trestu hostujícího Kozáka.

45:51

44:04
    Litvínov právě vstřelil branku! I přes oslabení se domácí prosazují! Po šikovné přihrávce Stříbrného, TOMÁŠ KUČERA zvyšuje skóre na 2:0 pro domácí.

43:51
    Vyloučení domácího hráče Skleničky na dvě minuty za napadení.

43:15
    Hraje se v obranném pásmu hostů. Frček má teď co dělat.

42:41
    Dvořák chtěl překvapit frčka z úhlu, střílí ale mimo.

41:47

40:23
    Vhazování před Frčkem. U puku hosté.

40:01

V druhé třetině jsme neviděli žádnou inkasovanou branku. Možná jen díky nepozornosti rozhodčích. Za to jsme mohli vidět několik vyloučení na straně domácích i hostů. Hosté si na začátku poslední třetiny zahrají necelé dvě minuty přesilové hry, díky vyloučenému Skleničkovi.
    Poslední třetina začne přibližně ve 14:30.

40:00

39:47
    Vyloučen hráč domácích Sklenička na dvě minuty za krosček.

39:20
    Dvořák střílí z úhlu, ale mimo.

38:30
    Březák střílí od modré, Frček je pozorný.

37:06
    Hraje se v útočném pásmu domácích, pár dalších zákroků si zapisuje Frček.

36:07

35:50
    Hosté drží hru ve středním pásmu.

33:59
    Vyloučen hráč hostů Kozák na 2 + 10 minut za naražení zezadu.

33:40

32:06
    Litvínovští kombinují v útočném pásmu.

31:34
    Vyloučen hráč hostů Novák J. na dvě minuty za podražení.

31:06

30:20
    U puku převážně domácí.

29:06
    Vyloučen hráč hostů Dimitrov na dvě minuty za podražení.

29:02

27:02
    Vyloučen další hráč domácích Dunko za krosček.

26:31
    Nakonec je vyloučen hráč domácích, kapitán Pospíšil za nesportovní chování, osobní trest do konce utkání.

25:00
    Litvínov před brankou. Rozhodčí asi přehlédli kotouč v brance. A hraje se dál. Litvínovští se dohadují s rozhodčími. I diváci se ozývají.

24:40
    Výborný zákrok Frčka!

23:05
    Hraje se poklidně převážně ve středním pásmu.

21:13
    Na začátku 2. třetiny se hraje sem, tam. Zatím žádná výrazná šance. Icing domácích.

20:01

V úvodní dvacetiminutovce jsme mohli vidět krásný gól v podání Tomáše Kučery. Hosté se poté probudili a snažili se vyrovnat skore, což se jim ale nepodařilo. Ztěžovali si to především zbytečnými oslabeními. Ke konci třetiny byli u puku pževážně domácí. Stav je tedy 1:0 pro Litvínov. Uvidíme co nám přinese další třetina.

17:18
    Vyloučen hráč hostů Kozák na dvě minuty za hru vysokou holí.

16:47
    Vhazuje se po pravici Frčka. Litvínov u puku.

16:36

15:47
    Hraje se před hostující brankou, na Frčka létá jedna střela za druhou.

15:21
    Moravec střílí od modré, ale mimo.

14:31
    Vyloučen hráč hostů Novák J. na dvě minuty za podražení. Domácí tak mají možnost navýšit náskok.

13:35
    Stříbrný vyvezl puk až za branku Frčka. Ten si připisuje další zákrok. Vhazování před brankou hostí.

12:56
    Litvínovští se snaží založit útočnou akci, ale nedaří se jim, dostat se ze svého obranného pásma.

12:29
    Vhazování před Frčkem. Hra se přesouvá před litvínovskou branku.

11:20
    Hraje se sem, tam. převážně v útočném pásmu domácích.

10:20
    Chaos před litvínovskou brankou.

9:50
    Novák M. vystřelil z úhlu, ale mimo.

9:02
    Jonák si objel dva hostující obránce, pokusil se zakončit, ale mimo branku.

7:57
    Šíp střílí od modré, hostující brankář vyráží.

6:53
    Hosté jsou aktivnější. Pokoušejí se vyrovnat. Slíba měl teď co dělat, ale zatím je neomylný.

5:25
    Litvínov právě vstřelil branku! Po krásné přihrávce Stříbrného, na TOMÁŠE KUČERU, který zakončil za záda Frčka.
    Asistence: Josef Stříbrný

4:43
    Hraje se před Frčkem.

4:18
    Vyloučen hráč hostů Novák Jakub na dvě minuty za podražení. Litvínov si zahraje první přesilovou hru.

4:08
    Pfister si obhodil oba litvínovské obránce, ale kotouč mu utekl.

2:43
    Dimitrov nahrál na Nováka M., který nahodil na brankáře. Slíba pozorný.

1:08
    Vhazování před Frčkem. Litvínov se drží v útočném pásmu.

0:29
    Novák M. poslal první střelu na Slíbu, ten vyráží.

00:01

HC Litvínov: Slíba (Danylec) - Kučera, Poljanský, Dunko, Jonák, Zeman, Bárdoš, Dvořák, Vostárek, Šíp, Sklenička, Krátký, Pospíšil, Jícha, Stříbrný, Moravec, Březák, Kučera, Brzek

HC Energie Karlovy Vary: Frček (Harakal) - Rulík, Hubáček, Vodička, Svoboda, Červenka, Janata, Truhlář, Dimitrov, Pfister, Bláha, Rubeš, Binias, Kozák, Novák M., Novák J., Čejka

Rozhodčí: Barna, Šimánek, Nidl.

Dobré odpoledne ze stadionu Ivana Hlinky. Dnes se podíváme na 4. kolo extraligy mladšího dorostu, kde se spolu utkají domácí litvínovští a hosté z Karlových Varů. Hosté zatím drží plný počet bodů, tudíž obsadili první místo v tabulce. Poradili si s Pískem, Hvězdou Praha i se Slavií, takže se můžou chlubit 9 zaslouženými body. Litvínov už je o 3 body chudší. Dokázal vyhrát nad Hvězdou Praha, Ústím nad Labem, ale na Slavii už nestačil. Nechme se překvapit průběhem dnešního zápasu.
    Utkání začne ve 13:00.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.

Lucie Lobo

Branky a nahrávky: 6. Kučera (Stříbrný), 45. Kučera (Stříbrný), 60. Jícha - 53. Čejka (Červenka), 53. Rubeš (Novák M.)

Rozhodčí: Barna, Šimánek, Nidl