Olomouc – Vsetín 1:2 (kon.) | Warriors Brno – Poruba 2011 5:1 (kon.) | Kometa Brno – Hr. Králové 3:5 (kon.)
HC Litvínov – K. Vary 3:2 (kon.) | Jihlava – Pardubice 5:4 (po pr.)
HC Litvínov
3:2 (1:0, 0:0,2:2)
HC Energie Karlovy Vary
Neděle 25.09.2011, 13:00 • Zimní stadion Ivana Hlinky • ELIOD extraliga mladšího dorostu

59:31
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Po zalehnutí puku v brankovišti, přiznán gól JOSEFU JÍCHOVI.
    Bez asistence.

57:02
    Vyloučen hráč hostí Truhlář na dvě minuty za nedovolené bránění.

52:39
    Karlovy Vary právě vstřelily branku! Krátce po první hostující brance, vyrovnávají Vary na 2:2. Po přihrávce Milana Nováka, TOMÁŠ RUBEŠ poslal kotouč za Slíbovo záda.
    Asistence: Milan Novák

52:17
    Karlovy Vary právě vstřelily branku! Po hezké nahrávce Červenky se prosadil MICHAEL ČEJKA, který doklepl puk do sítě domácích.
    Asistence: Ondřej Červenka

49:14
    Vyloučen hráč domácích Dvořák na dvě minuty za podražení.

44:04
    Litvínov právě vstřelil branku! I přes oslabení se domácí prosazují! Po šikovné přihrávce Stříbrného, TOMÁŠ KUČERA zvyšuje skóre na 2:0 pro domácí.

43:51
    Vyloučení domácího hráče Skleničky na dvě minuty za napadení.

39:47
    Vyloučen hráč domácích Sklenička na dvě minuty za krosček.

38:30
    Březák střílí od modré, Frček je pozorný.

33:59
    Vyloučen hráč hostů Kozák na 2 + 10 minut za naražení zezadu.

31:34
    Vyloučen hráč hostů Novák J. na dvě minuty za podražení.

29:06
    Vyloučen hráč hostů Dimitrov na dvě minuty za podražení.

27:02
    Vyloučen další hráč domácích Dunko za krosček.

26:31
    Nakonec je vyloučen hráč domácích, kapitán Pospíšil za nesportovní chování, osobní trest do konce utkání.

24:40
    Výborný zákrok Frčka!

17:18
    Vyloučen hráč hostů Kozák na dvě minuty za hru vysokou holí.

14:31
    Vyloučen hráč hostů Novák J. na dvě minuty za podražení. Domácí tak mají možnost navýšit náskok.

7:57
    Šíp střílí od modré, hostující brankář vyráží.

5:25
    Litvínov právě vstřelil branku! Po krásné přihrávce Stříbrného, na TOMÁŠE KUČERU, který zakončil za záda Frčka.
    Asistence: Josef Stříbrný

4:18
    Vyloučen hráč hostů Novák Jakub na dvě minuty za podražení. Litvínov si zahraje první přesilovou hru.

Lucie Lobo

Branky a nahrávky: 6. Kučera (Stříbrný), 45. Kučera (Stříbrný), 60. Jícha - 53. Čejka (Červenka), 53. Rubeš (Novák M.)

HC Litvínov: Slíba (Danylec) - Kučera, Poljanský, Dunko, Jonák, Zeman, Bárdoš, Dvořák, Vostárek, Šíp, Sklenička, Krátký, Pospíšil, Jícha, Stříbrný, Moravec, Březák, Kučera, Brzek
    HC Energie Karlovy Vary: Frček (Harakal) - Rulík, Hubáček, Vodička, Svoboda, Červenka, Janata, Truhlář, Dimitrov, Pfister, Bláha, Rubeš, Binias, Kozák, Novák M., Novák J., Čejka

Rozhodčí: Barna, Šimánek, Nidl