Příbram – Sparta 0:3 (kon.) | Liberec – Dukla Praha 1:2 (kon.) | Žižkov – Bohemians 1905 0:1 (kon.)
FC Slovan Liberec
1:2 (1:0)
FK Dukla Praha
Sobota 01.10.2011, 18:00 • "u Nisy" • Gambrinus liga

Z Liberce je to pro dnešek vše, přeji hezký zbytek víkendu. (19:51:20)

Duel končí a z výhry se překvapivě radují hosté z Prahy. Slovan začal dobře a po první půli, ve které byl lepším týmem, vedl 1:0. V té druhé už si ale lépe vedla Dukla a vzhledem k tomu, že dokázal dát dva góly, připisuje si na své konto nečekané tři body.

90+2
    Štajnerův centr ale Nezmar prodloužil hlavou jen nad hostující bránu.

90+1
    Právě Mikula fauluje Gebre Selassieho. Standardní situace pro Slovan, zřejmě poslední šance na srovnání.

90+1
    Dukla naposledy střídá. Hanouska nahradí David Mikula.

90
    Nastavovat se budou dvě minuty.

89
    Další brejk Dukly! Po pasu Hanouska pádil sám na Bičíka Berger, jeho střelu ale domácí gólman skvělým zákrokem vyrazil.

89
    Centr Bosančiče pohlídal Pázler.

88
    Dukla výtečně napadá a domácí se nemohou dostat ani z vlastní poloviny.

87
    Breznaníkův centr kryje Rada.

86
    Hanousek na polovině fauluje Štajnera a sám se hlásí o střídání.

85
    Kelič s Polákem mají opět plné ruce práce s Lietavou, který ve druhé půli zatím hraje velice dobře.

85
    A další šance hostů. Lietava ale předal míč Bergerovi do ofsajdu.

84
    Liberečtí druhou půli nezvládli a Dukla ukázala, že dokáže být vysoce produktivní.

83
    Dukla právě vstřelila branku!
    Hosté otáčí vývoj utkání! Domácí otevřeli hru a poté co Lietava obral o míč Keliče, šli hosté ve třech na jediného obránce. IVAN LIETAVA si vyměnil míč s Pázlerem a pak už jen zavěsil do poloprázdné klece.