Everton – Liverpool 0:2 (kon.) | Aston Villa – Wigan 2:0 (kon.) | Blackburn – Manchester City 0:4 (kon.)
Manchester Utd. – Norwich 2:0 (kon.) | Sunderland – West Brom 2:2 (kon.) | Wolverhampton – Newcastle 1:2 (kon.)
Everton FC
0:2 (0:0)
Liverpool FC
Sobota 01.10.2011, 13:45 • Goodison Park • Anglická Premier League

Děkuji za pozornost, přeji hezký zbytek dne. (15:46:28)

Statistiky:

Střely na branku: 3:7, střely mimo: 8:4, ofsajdy: 2:1, fauly: 14:10.

Liverpool potvrdil roli mírného favorita a v městském derby s Evertonem vyhrává 2:0. Góly dali Carroll a Suárez. Nutno dodat, že utkání ovlivnil první poločas, ve kterém byl přísně vyloučen domácí Rodwell. To bylo ve 24. minutě a od té doby hrál Liverpool přesilovku. Ke konci prvního poločasu navíc neproměnil penaltu hostující Kuyt.

90+3
    Na druhé straně nastřelil tyč hostující Kuyt!

90+2
    Domácí Drenthe ještě mohl utkání zdramatizovat! Vyslal prudkou ránu, na kterou by gólman Reina jen těžko hledal zákrok. Bohužel pro Everton míč šel přesně do míst, kde Reina postával.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o 3 minuty.

90
    Utkání se blíží konci a Liverpool drží míč na polovině soupeře.

89
    Liverpool útočí a chce dát třetí gól.

88
    Počet diváků: 39 510!

87
    ... ještě předtím vystřídal Lucase v hostujícím dresu Henderson.

86
    Liverpool bude kopat rohový kop...

85
    Baines se pokusil odčinit chybu a vystřelil. Míč končí vedle.

84
    Liverpool je v pohodě a jeho hráči kombinují na polovině soupeře.

83
    Everton to bude mít v oslabení hodně těžké. Dvougólové manko už asi nedožene.

82
    Liverpool právě vstřelil branku!
    Baines společně s Distinem vzali útočícímu SUÁREZOVI míč a už to vypadalo, že Liverpool druhý gól nedá. Jenže Distin při odkopl trefil jen atakujícího Suáreze, který si zpracoval míč a pohodlně po zemi poslal balon podél brankáře. Evertonská obrana nyní hodně selhala.

81
    Liverpool drží míč na své polovině a to je přesně to, co mu vyhovuje.

80
    Everton naposled střídá. Odešel Hibbert a místo něj nastoupil útočník Vellios.

79
    Hibbert dvakrát centroval do pokutového území Liverpoolu. První míč odhlavičkoval Škrtel a při druhém byl odpískán útočný faul.