Everton – Liverpool 0:2 (kon.) | Aston Villa – Wigan 2:0 (kon.) | Blackburn – Manchester City 0:4 (kon.)
Manchester Utd. – Norwich 2:0 (kon.) | Sunderland – West Brom 2:2 (kon.) | Wolverhampton – Newcastle 1:2 (kon.)
Sunderland AFC
2:2 (2:2)
West Bromwich Albion
Sobota 01.10.2011, 16:00 • Stadium of Light • Anglická Premier League

Nezáživný 2. polčas znamená delbu bodov. V 1. polčase totiž padli všetky góly tochto zápasu. Domáci nesplnili svoj cieľ a to konečne vyhrať, no za stratu 2 bodov si môžu sami. Sunderland nezachytil úvod stretnutia a Mignolet vyberal loptu z brány hneď dvakrát. Domáci sa odhodlali aspoň k vyrovnaniu a tak si oba tímy pripisujú 1 bod do tabuľky.

90+2
    Craig Gardner odchádza, nahrádza ho David Meyler.

90+1
    Rozhodca nadstavuje 2 minúty.

88
    Thomas prichádza na trávnik, oddýchnuť si ide Dorrans.

87
    Hra je až príliš pomalá, nikto sa netlačí do útoku, žiadny z tímov nieje schopný dostať sa cez obranu súpera.

84
    Obe mužstvá skončia ešte pred šestnáctkou svojho súpera, kde väčšinou strácajú lopty.

82
    Domáci striedajú. Elmohamady odchádza z ihriska a na jeho miesto prichádza Dong Won.

80
    Znova nepresne, obrana West Bromwich bez problémov dostáva loptu preč od svojej brány, navyše sa dostávajú na polovicu domácich.

79
    Rohový kop pre domácich.

78
    Hostia rozohrávajú zo stredu ihriska. Lopta sa dostáva až pred bránu, no tam ju chytá pozorný Foster.

76
    Priebeh hry sa upokojuje.

74
    Scharner nahrádza Mulumbuho.

74
    Longovu prihrávku zlikvidoval Brown, keď loptu posiela do autu.

70
    Domáci tréner sa rozhodol striedať. Cattermole odchádza a nahrádza ho Colback.

70
    Po rohovom kope Larssona predvádza bezproblémov zákrok Foster.

66
    Priamy kop domácich z pravej strany ihriska, Larsson bol aktérom kopu, no rozhodol sa prihrávať a to sa mu nevyplatilo. Hostia posielajú loptu preč od svojej brány.