Kometa Brno – Pardubice 1:4 (kon.) | Motor ČB – Sparta 1:3 (kon.) | Třinec – Kladno 1:4 (kon.)
K. Vary – Vítkovice 2:3 (po pr.) | Mladá Boleslav – Litvínov 2:1 (kon.) | Slavia – Plzeň 3:5 (kon.)

Sparta právě vstřelila branku!
    Sparta se nakonec dočkala. PETR TON dostal nahrávku z vlastního pásma a neměl problém sám zakončit.
    Asistence: Michal Broš

59:14
    Jihočeši ostřelují Pöpperleho, ale netrefují branku.

57:43
    Další výstraha ze sparťanské strany. Pacovský se z rychlého brejku dostal ke střele, ale Kovář kryl.

57:03
    Vhazovat se bude před Pöpperlem.

56:23
    Kašpařík bruslí tečoval nahození od mantinelu. Ale puk šel mimo.

55:40
    Broš pálil z jízdy z pravé strany jen do Kováře.

55:20
    Ivan Rachůnek se probíjel obranou, ale skončil v rohu.

54:59
    Mikeska (CEB) - 2 minuty - faul loktem a Milam (SPA) - 2 minuty - nafilmovaný pád - 4/4

54:55
    Ptáček objel branku a našel Mikesku u druhé tyčky. Ten puk netrefil.

54:33
    Teď se dostali domácí do tlaku před branku. Mikeska však dorážel puk těsně vedle.

53:35
    Jihočeši vypadají místy bezradně. Foster im dokázal sebrat puk za brankou a našel Lapšanského před ní. Kovář kryl.

52:13
    Domácí se snaží, ale nemohou se dostat do šance tak, aby ohrozili Pöpperleho. Teď to zkoušeli nahozením, které gólman hostí kryl a bude se vhazovat po jeho levici.
    Branky a nahrávky: 20. Květoň (Ptáček, Kašpařík) - 45. Tenkrát (Bližňák, Ton), 52. Broš (I. Rachůnek, Pacovský), 60. Ton (Broš)

Banes Motor České Budějovice: Kovář (Kántor) - Ptček, Kranjc, Novák, Vydarený, Kolarz, Mikuš, Vráblík - Šimánek, Kašpařík, Martynek - Gulaš, Langhammer, Květoň - Kuchejda, Červený, Pšurný - Marek, Mikeska, Rousek - Sailer.
    HC Sparta Praha: Pöpperle (Falter) - Sersen, Milam, Hanzlík, Kučný, Philipp, Kasík, Veselý - I. Rachůnek, Broš, Tenkrát - Ton, Bližňák, Pacovský - Treille, Foster, Lapšanský - T. Rachůnek, Luňák, Žalčík - Přibyl.

Rozhodčí: Homola, Šindler - Jelínek, Pešek