Břeclav – Nymburk 2:3 (kon.) | Karviná (Baník) – Opava 2:10 (kon.) | Kutná Hora – Žďár n/S 3:4 (kon.)
Kolín – Pelhřimov 4:2 (kon.) | Jindř. Hradec – Trutnov 4:0 (kon.)
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
4:0 (2:0, 2:0, 0:0)
HC Trutnov
Neděle 02.10.2011, 18:002. liga skupina Střed (ČR)

Ve třetí třetině jsme branku neviděli, ale to nic nemění na výhře Vajgaru, v poměru 4:0. Hezký večer od Vajgaru přeje Honza Wirkner. (19:56:52)

60:00

58:00
    David Kupec si zkušeně došel pro faul, dvě minuty pro Tomáše Veselého za hákování.

57:22
    Mäkelä ukázal svou mrštnost, ale Truhlář byl na svém místě.

56:51
    Bláha jedovatou ranou Kubeše nepřekvapil.

56:13
    Zápas se více méně dohrává, Vajgar se tlačí dopředu, ale hosté si pátý gól nepřejí.

52:57

52:51
    Chytráčkův pokus vytěsnil Kubeš svou vyrážečkou.

52:04
    Truhlářovi vypadl puk po nahození Luboše Heršálka, ale na dorážku nebyl potřebný prostor.

51:57
    Milotinský si vyjel zpoza branky, ale Truhláře nepřekvapil.

51:34
    Hosté vyhazují.

50:57
    Jakub Luštinec dvě minuty za podražení Jaroslava Kocara a za protesty dostal osobní desetiminutový trest. Druhému hráči z hostujícího celku se na trestnou moc nechce. Ale už se bude pokračovat.

50:00
    Ville Härkönen se prosmýkl trutnovskou obranou, jeho zakončení si Truhlář pohlídal, jeho betony byly na svém místě.

48:14
    Milotinský nepřihrál přes hostujícího beka Kadelovi a z šance nic nebylo.

46:30
    Domácí v plném počtu. Hosté se vůbec nedostali do přesilovkového tlaku.

45:27
    Puk za trutnovskou brankou.

45:22
    Bláha jen do Kubešovy lapačky, tohle byla hodně lehká rána pro hradeckého brankáře.

44:41

44:30
    Ville Mäkelä dvě minuty za podražení.

Jan Wirkner

Branky a nahrávky: 8. Měrka (Mäkelä, Härkönen), 17. Měrka (Mäkelä), 35. Mazanec D. (Voříšek, Kadela), 38. Měrka (Mäkelä, Härkönen)

KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Kubeš, Krásný - Procházka, Chmel, Tupý, Posmyk, Mazanec D., Heršálek, Ištvánik, Hastrman - Kocar, Kupec, Dvořák, Voříšek, Skokan, Kadela, Märkönen, Milotinský, Mäkelä, Mazanec J., Měrka.
    HC Trutnov: Jeschke, Truhlář - Malinský, Klement, Vácha, Rejzek, Hamerský, Antonín, Poul, Fořt, Šimoníček, Březina, Chochola, Chytráček, Luštinec, Perutek, Dlab, Veselý, Bárta.

Rozhodčí: S. Mertl - M. Dančišin, T. Matějček.