Trnava – Lipt. Mikuláš 2:3 (kon.) | Spišská N. Ves – Piešťany 6:1 (kon.) | Trebišov – Bardejov 3:5 (kon.)
Michalovce – Senica 3:5 (kon.) | Topoľčany – Detva 5:3 (kon.) | Púchov – Pov. Bystrica 3:4 (po s.n.)
HK Spišská Nová Ves
6:1 (1:0, 4:1, 1:0)
ŠHK 37 Piešťany
sk Úterý 11.10.2011, 17:00 • Spišská Nová Ves • 1. liga (SR)

60:00
    Koniec zápasu. (19:07:02)

Spišská Nová Ves zdolala nebezpečné Piešťany vysoko 6:1. Domáci hráči sa v ďalšom stretnutí pred vlastným publikom prezentovali dobrým výkonom, hrali pozorne v obrane a v koncovke boli maximálne efektívni. Hostia sa snažili s Novovešťanmi držať krok, ale s pribúdajúcimi gólmi ich tempo opadlo a stretnutie sa už len dohrávalo.

55:18
    Priechodského strela tesne minula Fumačovú bránu.

53:17
    Domáci v plnom počte.

52:08
    Veľká príležitosť domáceho Majeského, ktorý zakončil tesne vedľa brány.

51:17
    Vylúčený domáci hráč Marek Priechodský, hákovanie.

49:18
    Osobný trest 10 minút pre brankára hostí Fumača.

49:18
    Spišská Nová Ves dala gól!
    Gól strelil PROKOP JURAJ. Asistencie NOVÁK Filip, NOVAJOVSKÝ Peter.

48:45
    Vylúčený hráč hostí Peter Učeň, hra zdvihnutou hokejkou.

46:34
    Chybu v domácej obrane nevyužil hráč hostí Martin Baran.

45:15
    Vylúčený hráč hostí Patrik Vrana, vyhodenie puku.

Stretnutie sleduje 601 divákov.

44:15
    Na začiatku tretej tretiny strelecky aktívnejší hostia, brankár Chovan štyrikrát za sebou zasahoval po tvrdých strelách hráčov hostí.