Havlíčkův Brod – Písek 6:2 (kon.) | Chomutov – Třebíč 3:2 (po pr.) | Ústí n/L – Litoměřice 3:2 (po pr.)
Šumperk – Benátky n/J 2:3 (po pr.) | Most – Kadaň 2:4 (kon.) | Hr. Králové – Jihlava 5:2 (kon.)
Olomouc – Beroun 2:3 (po s.n.)
Královští lvi Hradec Králové
5:2 (1:1, 3:0, 1:1)
HC Dukla Jihlava
Středa 12.10.2011, 18:001. liga (ČR)

Dnešní zápas je u konce a tři body zůstávají na východě Čech. V dnešním střetnutí jsme byli svědky řady nedovolených zákroku, čehož dokázali využít především Hradečtí, kteří v nich byli údernější. Nejlepším hráčem za domácí je vyhlášen dvougólový střelec Patrik Moskal a za hosty toto ocenění přebírá kapitán Tomáš Ficenc. To je ode mne pro tuto chvíli vše, přeji příjemný zbytek večera. (20:31:52)

60:00

59:46
    Na druhé straně ještě v akci Dobrovolný, i teď ztroskotal na Čechovi.

59:10
    Chvilku před koncem se ještě od modré čáry opřel do puku z první Zdeněk Čáp a jeho tvrdý projektil zlikvidoval Halmoši.

58:01
    Do konce dnešního střetnutí zbývají již jen dvě minuty a tři body s největší pravděpodobností zůstanou v Hradci Králové.

57:33
    Hraje se bez přerušení a oba celky si teď vyměňují kotouč.

56:35
    Mario Cartelli vypálil od modré čáry a Halmoši takřka nic neviděli, přesto se vytasil zákrokem betonem. Puk se odrazil znovu na Víta Budínského, který trefil z otočky jen boční konstrukci branky!

55:34
    Hradec právě vstřelil branku!
    Nechci brát naději jihlavským hokejistům, ale o vítězi dnešního zápasu je nejspíše jasno. Michal Tvrdík vyhrál buly, poslal kotouč na ZDEŇKA KUBICU a ten přesnou ranou zvyšuje na 5:2. Asistence: Michal Tvrdík.

54:25
    Jiří Kadlec zpoza branky na Budínského a mohlo být rozhodnuto. Vít Budínský mířil doprostřed brány, kde dominovala vyrážečka Halmošiho!

53:40
    Látal s Kubešem snad minutu motali hlavu jihlavským obráncům, ale do palebné pozice se ani jeden z nich nedostal.

53:00
    Dnešnímu utkání v Hradci Králové přihlíží 1137 diváků.

52:24
    Nyní již se hraje v pěti na obou stranách.

51:30
    Jiří Dobrovolný pálil zápěstím z pravého kruhu, jeho pokus brilantně likviduje domácí brankář.

51:02
    Dukla právě vstřelila branku!
    Uvidíme, zda tento gól bude Jihlavě ještě k něčemu. Ficenc poslal přihrávku TOMÁŠI KOLAFOVI a ten se z první opřel do kotouče. Ten se za pomoci teče Martina Koudelky dokutálel až do branky Jakuba Čecha. Asistence: Tomáš Ficenc.

50:24
    Tak že by ještě Dukla zdramatizovala zápas? Michal Tvrdík dostane dvě minuty za sekání a Jihlava si zahraje ve čtyřech proti třem.

49:45
    Petr Domin - 2 min - hákování. To, že se dnes znovu vylučuje, už zcela jistě nemůže nikoho překvapit.

49:29
    Hosté drží Hradecké v kleštích. Pokus Jiřího Dobrovolného skončil nad a následný závar před brankou zažehnal Jakub Čech.

49:01
    Jihlava může ještě zdramatizovat dnešní duel. Milan Karlíček podrazil protihráče a dostane dvě minuty.

Sanny Muharem

Branky a nahrávky: 2. Poživil (Moskal), 22. Moskal (Orsava), 32. Moskal (Poživil, Orsava), 38. Koudelka (Tvrdík, Karlíček), 56. Kubica (Tvrdík) - 19. Kaláb (Dobrovolný, Jeslínek), 52. Kolafa (Ficenc)

Královští lvi Hradec Králové: Čech (Blažek) - Karlíček, Cartelli, Vágner, Poživil, Hendrich, Chmelíř, Čáp, Lesák - Kadlec, Brož, Budínský - Moskal, Koudelka "C", Orsava - Kubica, Tvrdík, Berger - Látal, Jindřich, Kubeš
    HC Dukla Jihlava: Halmoši (Novotný) - Ficenc "C", Kaláb, Dobrovolný, Kolafa, Petráček, Drtina, Grundmanis, Jaroš - Čachotský, Hubáček, Hodek - Zeman, Domin, Jeslínek - Krupka, Bezděk, Matějka - Polcar, Pometlo, Maliník

Rozhodčí: Florian - Beneš, Štofa