Leverkusen – Valencia 2:1 (kon.) | Chelsea – Genk 5:0 (kon.) | Porto – APOEL 1:1 (kon.)
Šachtar – Zenit 2:2 (kon.) | AC Milán – BATE 2:0 (kon.) | Barcelona – Plzeň 2:0 (kon.)
Olympiakos – Dortmund 3:1 (kon.) | Marseille – Arsenal 0:1 (kon.)
Bayer Leverkusen
2:1 (0:1)
Valencia CF
Středa 19.10.2011, 20:45 • BayArena, Leverkusen • Liga mistrů

Máme hotovo, Leverkusen díky skvělému druhému poločasu otočil skóre a bere tři body! To je vše, na shledanou! A nezapomeňte, zítra se hraje Evropská liga, vše můžete sledovat na serveru onlajny.cz! (22:36:05)

90+2
    V další velké šanci Jonas! Jenže na Lena ne a ne vyzrát...

90+1
    Daniel Schwaab nahradí střelce rozdílové branky Sidneyho Sama.

90
    Soldado sklepl míč na Jonase, který se položil do střely! Ta však mířila jen doprostřed branky!

89
    Bohužel pro hosty to již na nějaký zvrat nevypadá...

87
    Z rohu Valencie nezapršelo...

86
    Schürrle měl tutovku na noze, naději udržel skvělým zákrokem Diego Alves!

85
    Čas se pro Valenciu se velmi krátí, na vyrovnání jim zbývá nějakých zhruba sedm minut.

84
    Kadlecův volný přímý kop míří do rukavic Diega Alvese.

82
    Hosté také přistoupili k poslednímu střídání. Albeldu nahradí Aduriz.

80
    Stefan Kiessling je v pořádku, ale přesto bude střídat. Nahradí ho Eren Derdiyok.

79
    Feghouli musel zastavit Ballacka, bylo to mimo pravidla. Ale žlutit se nebude.

77
    Nakonec to ale půjde i bez nosýtek, nyní je již za postranní čarou a bude pokračovat v zápase.

76
    Na zemi leží Kiessling a nechce se zvedat. Ošetřují ho lékaři...

75
    Schürrle se pustil mezi tři hráče, ale ukrojil si příliš velký krajíc chleba. Balónu se tedy opět zmocnili hosté a tlačí se dopředu. Nic jiného jim ani nezbývá.

74
    Další akce Valencie je zastavena pro ofsajd.

73
    Opět to hořelo před gólmanem! Z pravé strany nyní pálil Jonas, další skvělý zákrok Lena!

72
    Soldado vypálil, Leno měl plné ruce práce, ale nakonec ubránil vedení pro Bayer!