Leverkusen – Valencia 2:1 (kon.) | Chelsea – Genk 5:0 (kon.) | Porto – APOEL 1:1 (kon.)
Šachtar – Zenit 2:2 (kon.) | AC Milán – BATE 2:0 (kon.) | Barcelona – Plzeň 2:0 (kon.)
Olympiakos – Dortmund 3:1 (kon.) | Marseille – Arsenal 0:1 (kon.)
Chelsea FC
5:0 (4:0)
KRC Genk
Středa 19.10.2011, 20:45 • Stamford Bridge, Londýn • Liga mistrů

Děkuji vám za pozornost a přeji hezký zbytek večera. Zítra pokračují soutěže UEFA Evropskou ligou, kterou můžete na našem webu také sledovat. (22:39:50)

Chelsea si ve druhé půli zápas pohlídala a ještě dokonce přidala jednu branku. Po prvním poločase už bylo rozhodnuto, a vlastně už šlo jen o to kolik si nakonec Genk odveze.

90+2
    Balón však Petra Čecha neohrozil. Čech od odchodu Lamparda na ruce s kapitánskou páskou.

90+1
    Genk ještě vybojoval standardní situaci.

90
    Nastavují se dvě minuty.

90
    Hosté poslali balón až k Petru Čechovi, který si na něj po nějakých patnácti minutách opět sáhl.

89
    Konec základní hrací doby se nám blíží.

87
    Kombinace Chelsea, kterou načal Kalou a zakončoval Malouda.

86
    Nebezpečí pro hosty zažehnal Daniel Pudil.

86
    Domácí jdou do útoku...

84
    Köteles skvěle zasahuje!! Kalou měl na noze gól, ale maďarský gólman stál ve správný čas na správném místě.

84
    Roh pro Chelsea.

83
    Malouda střílel, ovšem chyběla tomu výrazně přesnost.

82
    Střela Alexe mířila hodně mimo.

81
    Vossen pro dnešek dohrál, nutno říct, že se dnes neprosadil téměř vůbec. Na zbytek zápasu ho nahrazuje Nwanganga.