Znojmo – Villach 2:3 (po pr.)
HC LERAM Orli Znojmo
2:3 (-:-, -:-, -:-)
EC Villach SV
Neděle 23.10.2011, 17:30 • Znojemský zimní stadion • bet-at-home ICE Hockey League

60:48
    Vyloučen Kuznik (VIL) - dvě minuty za hrubost. a Hájek (ZNO) - dvě minuty za hrubost.

59:16
    Vyloučen Bacher (VIL) - dvě minuty za držení.

50:41
    Hman lehl do střely, puk pod ním zůstal a dotyčný jej vyhodil rukou mimo hřiště. Byl vyloučen na dvě minuty za zdržování hry.

48:43
    Vyloučen Staněk (ZNO) - dvě minuty za hákování.

35:20
    Domácí se dostali před bránu, ale byli odsud vyhnáni. Martin Podešva (ZNO) se pokoušel ještě natáhnout pro puk, ale podrazil soupeřova hráče. Dvě minuty za podražení.

29:31
    Rozhodčí signalizoval výhodu, domácí jí ale nevyužili. Na trestnou lavici jde Mitchell (VIL) - dvě minuty za hru vysokou holí.

9:08
    Vyloučen Šeda (ZNO) - dvě minuty za podražení.

Vojta Pojer

Branky a nahrávky: 32. Havlík (Hájek), 38. Pláněk (Haman) - 16. Peintner (Kaspitz), 51. Petrik (Craig, Kaspitz), 65. Mitchell (Kaspitz , Peintner)

HC LERAM Orli Znojmo: Landsman (Kacetl) - Stehlík, Škadra, Hájek, Štach, Bořuta, Pláněk - Podešva, Šeda, Kanko - Říha, Pucher, Havlík - Jarůšek, Bartoš, Komínek - Beroun, Haman, Staněk - Trojan.
    EC Villach SV: Starkbaum (Wieser) - Mitchell, Wiedergut, Weller, Bacher, Kuznik, Ofner - Craig, Kaspitz, Peintner - Petrik B., Damon, Razingar - Hartl, Martinz, Sleigher - Platzer, Petrik N., Köfeler.

Rozhodčí: Kamsek, Trilar - Ettlmayr, Hribar