Kometa Brno – Třinec 1:2 (kon.) | Liberec – Pardubice 2:1 (po pr.) | Zlín – Mladá Boleslav 2:0 (kon.)
K. Vary – Slavia 6:2 (kon.) | Motor ČB – Litvínov 0:3 (kon.) | Sparta – Kladno 0:1 (po pr.)

Liberec právě vstřelil branku!
    Severočeši vítězí po prodloužení! Trončinského nahození od modré čáry tečoval za bezmocného Růžičku MICHAL BÁRTA. Domácí využili početní převahu. Asistence: Marek Trončinský, Petr Nedvěd - 2:1.

61:35
    Vladimír Sičák dostává menší trest za hákování, Kočí obdržel dvě minuty za hrubost. Z domácího týmu si půjde na trestnou lavici odpočinout Bulíř, jenž se provinil sekáním. Liberec hraje přesilovku čtyři na tři.

61:35
    V akci znovu Lukáš Krejčík, který se protlačil až k brankovišti soupeře. Nakonec byl sražen k zemi, bude se vylučovat.

60:43
    Koukal kroužil s pukem ve středním pásmu a vyhlížel volné spoluhráče, puk však nakonec ukořistili Liberečtí.

60:01

Po krátké přestávce bude následovat nastavený čas.

60:00

59:58
    V samém závěru základní hrací doby ještě podnikl útočný výpad před Růžičkovu svatyni Urban, hostující brankář odolal a Tipsport arena uvidí prodloužení.

Liberečtí si nerozuměli při rozehrávce - zakázané uvolnění. Duel směřuje do prodloužení.

59:12
    Hosté hrají v plném počtu, tlaku soupeře se ubránili.

58:56
    Domácí svírají svého soka v obranném pásmu, další střelu si připsal Holub. Ovšem kýžené trefy nedocílil.

58:25
    Pardubice se osvobozují a oba týmy střídají.

57:49
    Tygři v náporu, Trončinský si sjížděl na přihrávku od spoluhráče. Ale kotouč nezasáhl ideálně.

57:12
    Sičák dostává menší trest za faul kolenem.

57:12
    Liberec bude hrát přesilovku, domácí trenér Kalous si vyžádal oddechový čas.

56:56
    Bartovičovo zakončení z úhlu uspěch neslavilo. V těchto chvílích se bojuje spíše ve středním pásmu.

54:54
    Na druhé straně zkoušel štěstí Zohorna, ke kotouč se vzápětí dral také Somík. Pinc ovšem zasahovat nemusel.

53:38
    Aktivní Tomáš Urban se prosekal až před branku soupeře, ale svoji střelu namířil pouze do brankáře.

Lukáš Šonský

Branky a nahrávky: 39. Trončinský (Kudrna, Bortňák), 63. Bárta (Trončinský, Nedvěd) - 11. Koukal (Píša)

Bílí Tygři Liberec: Pinc (Vošvrda) - Čakajík, Hay, Výtisk "A", Trončinský, Derner, Ulrych, Holub, Kajínek - Bárta, Dušek, Kudrna, T.Urban, Kica, Bartovič "A", Vantuch, Bulíř, Krejčík, Bortňák, Vak, Nedvěd "C".

HC Dynamo Pardubice: Růžička (Koutský) - Sičák, Kočí, Benák, Píša "A", Kolář II, Drtina, Borer - Sim, Starý, Bartek, Elkins, Koukal "C", Buchtele, Kolář I, Rákos, Radil, Zohorna, Kousal, Nosek, Somík "A".

Rozhodčí: Hrubý, Kalivoda - Bejček, Charvát