Havlíčkův Brod – Ústí n/L 1:4 (kon.) | Benátky n/J – Most 3:2 (kon.) | Třebíč – Olomouc 1:2 (po s.n.)
Šumperk – Chomutov 2:3 (po pr.) | Písek – Hr. Králové 0:2 (kon.) | Litoměřice – Beroun 2:3 (po pr.)
Kadaň – Jihlava 3:1 (kon.)
HC Benátky nad Jizerou
3:2 (1:2, 0:0, 2:0)
HC Most
Pondělí 24.10.2011, 17:301. liga (ČR)

56:55
    Vyloučen hostující Daniel Krejčí za držení. Tentýž hráč viděl osobní trest na 10 minut za nesportovní chování. Za přílišné protesty viděl Krejčí ještě jeden osobní trest na 10 minut za nesportovní chování a zápas pro něho předčasně skončil.

54:31
    Vyloučen domácí Tomáš Liška za sekání.

51:22
    Vyloučeni u domácích David Štich za hrubost a Tomáš Liška za hrubost, u hostí Jan Látal za krosček a za hrubost.

48:53
    Vyloučen domácí Miroslav Kopic za nedovolené bránění.

47:49
    Vyloučen hostující Lukáš Martinec na 10 minut za nesportovní chování.

44:48
    Hosté jdou do tří! Vyloučen hostující Jan Látal za zlomenou hůl.

43:24
    Vyloučen hostující Edgars Apelis za pád pod nohy.

35:08
    Vyloučeni shodně dva hráči. U hostí Zdeněk Tauš za hrubost, u domácích Michal Pavlů za hrubost.

30:18
    Vyloučen hostující Zdeněk Tauš za držení.

27:16
    Vyloučen hostující Jan Divíšek za zdržování hry.

24:35
    Vyloučen hostující Tomáš Rohan za nedovolené bránění.

16:01
    Vyloučen hostující Petr Přeučil za hákování.

13:17
    Domácí jdou do tří. Vyloučen David Štich za vysokou hůl. Štich se teď hodně zlobí na Divíška, protože ten zákrok evidentně přifilmoval.

12:30
    Vyloučen domácí Ján Niko za nedovolené bránění.

3:55
    Vyloučen hostující Michal Vachovec za sekání.

Ondřej Nejedlo

Branky a nahrávky: 2. Pavlů (Skořepa), 41. Štich (Král), 57. Král - 6. Klíma (Krejčí), 14. Krejčí (Heinisch, Brožovský)

HC Benátky nad Jizerou: Blažíček (Stejskal) - Pavlů, Jaroměřský, Říha, Vála, Mrkvička, Pabiška, Štich, Niko - Vlach, Skořepa, Klimt, Vařecha, Král, Jonák, Kellner, Jech, Kopic, Weiss, Kouřil, Liška.

HC Most: Lusinš (Melichar) - Látal, Martinec, Krejčí, Apelis, Panuška, Šulc, Dostál, Brožovský - Klíma, Divíšek, Tauš, Vaněk, Vachovec, Rohan, Bauer, Heinisch, Slavíček, Ondráček, Přeučil, Hanzl.

Rozhodčí: Kubičík - Chocholouš, Reich