Frýdek-M. – Přerov 3:5 (kon.) | Opava – Poruba 2011 3:0 (kon.) | Karviná (Baník) – Nový Jičín 5:2 (kon.)
Prostějov – Havířov 2:3 (kon.) | Technika Brno – Kolín 5:4 (po s.n.) | Břeclav – Jindř. Hradec 3:1 (kon.)
Bílina – Milevsko 4:5 (po pr.) | Kobra – Řisuty 6:4 (kon.) | Jablonec n/N – Lev Benešov 4:2 (kon.)
Chotěboř – Kutná Hora 2:3 (po s.n.)
po s.n.
HC Technika Brno
5:4 (3:0, 0:1, 1:3 - 0:0)
SC Marimex Kolín
Sobota 29.10.2011, 17:002. liga skupina Střed (ČR)

64:15
    Rajnohovu střelu chytá Brázdil, poté však vyhazuje ktouč ze hřiště a jsou z toho dvě minuty za zdržování.

63:35
    Technika má velkou šanci zápas vyhrát. Mejzr dostává dvě minuty za hru vysokou holí. Poté deset minut za nesportovní chování. Z kotle hostů přiletěl na hřiště nějaký předmět. Tohle k hokeji nepatří.

47:12
    Ve vyložené šanci zablokoval Benýškovi hůl střelec psolední branky Skokan a dostvává dvě minuty za nedovolené bránění. V signalizované výhodě se pokoušel střelou od modré o třetí gól v zápase Strýček - neúspěšně.

35:07
    Přesilovku si zahraje i Kolín. Dvě minuty za vysokou hůl si odsedí Petr Jurča.

24:53
    Na trestnou lavici za sekání míří Tomáš Pácal.

11:04
    Teď se to může změnit. Dvě minuty si odpočine Nedbal.

Alexander Valoušek

Branky a nahrávky: 17. Strýček, 19. Strýček (Benýšek), 20. Mráz (Rajnoha), 58. Sedláček (Bělohlávek, Rajnoha), 65. Matouš - 32. Nedbal (Skokan), ?. Skokan (Nedbal, Cerk), 59. Morkes (Nekvasil), 60. Morkes (Kubát)