Frýdek-M. – Přerov 3:5 (kon.) | Opava – Poruba 2011 3:0 (kon.) | Karviná (Baník) – Nový Jičín 5:2 (kon.)
Prostějov – Havířov 2:3 (kon.) | Technika Brno – Kolín 5:4 (po s.n.) | Břeclav – Jindř. Hradec 3:1 (kon.)
Bílina – Milevsko 4:5 (po pr.) | Kobra – Řisuty 6:4 (kon.) | Jablonec n/N – Lev Benešov 4:2 (kon.)
Chotěboř – Kutná Hora 2:3 (po s.n.)
po s.n.
HC Technika Brno
5:4 (3:0, 0:1, 1:3 - 0:0)
SC Marimex Kolín
Sobota 29.10.2011, 17:002. liga skupina Střed (ČR)

65:00
    Technika právě vstřelila branku!
    MICHAL MATOUŠ nic nevymýšlel, vystřelil do horní polovin branky a Brázdil máchnul lapačkou pozdě. (19:32:11)

Nekvasil si rozpohyboval Vrbu a zakončuje do prázdné.

Sedláček v tomto zápase už podruhé dokonale vykoupal Brázdila. Technika vede.

Do domácí branky podle všeho nastoupí Filip Vrba!

64:57
    Brzobohatý z úhlu míjí prázdnou branku!

64:15
    Rajnohovu střelu chytá Brázdil, poté však vyhazuje ktouč ze hřiště a jsou z toho dvě minuty za zdržování.

63:35
    Technika má velkou šanci zápas vyhrát. Mejzr dostává dvě minuty za hru vysokou holí. Poté deset minut za nesportovní chování. Z kotle hostů přiletěl na hřiště nějaký předmět. Tohle k hokeji nepatří.

59:07
    Kozlové právě vstřelili branku!
    Hosté v šesti vyrovnávají! Skvělý závěr Kolína! Fanoušci hostů jsou v euforii. Kolín vyrovnal téměř ztracený zápas. Hrdinou je v krátkém sledu podruhé PETR MORKES. Asistence Kubát

58:35
    Kolín okamžitě vrací úder. Technika reaguje timeoutem. Úspěšným střelcem je PETR MORKES. Asistence Nekvasil

57:34
    Překrásná branka v podání domácích! JIŘÍ SEDLÁČEK dostal přihrávku na střed, vyhnul se obránci, udělal kličku i Brázdilovi a zasunul do prázdné klece. Geniální branka v podání brněnského matadora. Asistence Bělohlávek, Rajnoha

54:20
    Krásná akce Sedláčka, který projel cele kluziště, vystřelil a ze vzduchu ještě dorážel. Brázdil má kotouč v lapačce.

53:30
    Ve velké šanci byl Jurča, ale sám před Brázdilem minul branku.

47:12
    Ve vyložené šanci zablokoval Benýškovi hůl střelec psolední branky Skokan a dostvává dvě minuty za nedovolené bránění. V signalizované výhodě se pokoušel střelou od modré o třetí gól v zápase Strýček - neúspěšně.

Další nádherná kombinace Kozlů končí v síti Techniky a hosté jsou zpátky ve hře. Role si vyměnili střelci první kolínské branky. Nedbal nahrával a LUKÁŠ SKOKAN zakončoval do prázdné branky. Druhá asistence Cerk

43:32
    Před prázdnou bránou minul kotouč Morkes!

42:30
    Obrovská šance Kolína a skvělý Novák. Ten zabránil rychlým přesunutím jasné gólovce z hokejky Cerka. Poté vykopl střelu aktivního Nekvasila.

38:50
    Benýšek nahrál Brozobohatému, ten se protáhl krásnou individuální akcí od mantinelu, prokličkoval kolem obránců Kolína jako kolem kuželek, ale Brázdil ho vychytal. Stejně tak byl hostující gólman i proti střele Strýčka,který mohl zkompletovat hattrick.

35:07
    Přesilovku si zahraje i Kolín. Dvě minuty za vysokou hůl si odsedí Petr Jurča.

31:41
    Kolínští teď ukázkově rozebrali obranu Techniky. Skokan poslal křížnou přihrávku od mantinelu na úplně volného KARLA NEDBALA a ten si sám před prázdnou brankou poradil

30:23
    Morkes zkoušel pálit dobře na šibenici. Proti brance byla Novákova lapačka.

24:53
    Na trestnou lavici za sekání míří Tomáš Pácal.

19:56
    Technika střílí gól do šatny a zcela ovládá utkání. Po závaru před brankou se prosazuje ZDENĚK MRÁZ. Velké penzum práce před brankou odvedl Kamil Rajnoha, který rukavicí zachytil vysoký kotouč, který se mu už nepovedl po zpracování zasunout do klece. Co se nepovedlo jemu, napravil Zdeněk Mráz.

18:17
    Technika Kolín přehrává a z tlaku vytěžila další branku. Prosadil se podruhé PAVEL STRÝČEK. Asistence Benýšek

16:13
    Domácí útočníci výborně clonili před brankou a PAVEL STRÝČEK od modré napálil puk do horní části branky. Brázdil neměl nárok cokoli vidět. Asistence

12:00
    Sám na Brázdila se řítil Brzobohatý a nastřeluje spojnici tyček! Obrovská šance domácích.

11:04
    Teď se to může změnit. Dvě minuty si odpočine Nedbal.

Alexander Valoušek

Branky a nahrávky: 17. Strýček, 19. Strýček (Benýšek), 20. Mráz (Rajnoha), 58. Sedláček (Bělohlávek, Rajnoha), 65. Matouš - 32. Nedbal (Skokan), ?. Skokan (Nedbal, Cerk), 59. Morkes (Nekvasil), 60. Morkes (Kubát)