Opava – Frýdek-M. 3:2 (kon.) | Prostějov – Vsetín 5:1 (kon.) | Havířov – Přerov 5:4 (po pr.)
Nový Jičín – Val. Meziříčí 2:5 (kon.) | Poruba 2011 – Uh. Hradiště 4:0 (kon.) | Technika Brno – Nymburk 4:1 (kon.)
Břeclav – Trutnov 4:1 (kon.) | Jindř. Hradec – Pelhřimov 2:4 (kon.) | Kolín – Žďár n/S 7:6 (po pr.)
Kutná Hora – SHK Hodonín 2:4 (kon.)
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
2:4 (2:1, 0:1, 0:2)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
Středa 09.11.2011, 18:002. liga skupina Střed (ČR)

Třetí třetina patřila hostům, když dvěma góly rozhodli o tříbodovém zisku. Hezký večer od Vajgaru přeje Honza Wirkner. (19:59:42)

60:00

59:57
    David Kupec do tyče. Co dnes Vajgar nedal...

59:49
    Puk už padal do branky hostů po Kocarově ráně, ale jeden z beků baseballově vyrazil mimo.

58:27
    Tomáš Kubeš vyhazuje na icing.

57:57
    Měrka v tutovce trefil jen Dolejšovu lapačku! Domácí mají obrovskou smůlu v koncovce.

56:31

55:50
    Spartak kontroluje hru při oslabení.

54:38
    Hosté vyhazují.

54:32
    Vajgar má jednu z posledních šancí s výsledkem něco udělat, Marek Hadrava dvě minuty za podražení.

53:12
    Semrád otálel se střelou od modré a to se mu stalo osudným, puk končí v ochranné síti.

52:16
    Plachý se marně natahoval po pasu, icing Pelhřimova.

51:48
    Spartak hraje jednoduše, přímočaře a to jim vychází. Domácí se snaží vozit puk až do odkryté branky. Výjimkou byla teď akce Svatopluka Měrky.

50:10
    Spartak právě vstřelil branku!
    A další akce hostů na jeden dotek, na jejímž konci byl MARTIN HADRAVA. Asistence Plachý a Zelený.

49:47
    Záhora v šanci.

48:54
    David Mazanec střílel od modré, Dolejš puk vyrazil, ale Měrka ho na několikrát do branky nedoklepl.

48:39
    Další icing Spartaku.

48:08
    Semrád pálil hned po buly, Dolejš byl připraven.

48:04
    Pelhřimovský icing.

Jan Wirkner

Branky a nahrávky: 7. Záhora (Měrka), 8. Mäkelä (Milotinský) - 19. Hadrava Martin (Zelený), 39. Plachý (Suk, Kubát), 47. Tecl (Plachý), 51. Hadrava Martin (Plachý, Zelený)

KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Kubeš, Krásný - Mazanec D., Ištvánik, Procházka, Bača, Semrád, Pavlíček, Klement, Hastrman - Měrka, Skokan, Záhora, Kocar, Kupec, Dvořák, Sýbek, Härkönen, Mäkelä, Milotinský, Mazanec J., Markulinec.
    HC Lední Medvědi Pelhřimov: Čekal, Dolejš - Zelený, Beneš, Rašner, Plch, Novotný, Kasalý, Adam, Tecl, Hrbatý, Plachý, Kubát, Hadrava Martin, Suk, Votápek, Hadrava Marek, Havel, Vrátný, Siřiště.

Rozhodčí: J. Würtherle - J. Nepomucký, J. Žemlička.