Spišská N. Ves – Michalovce 5:4 (kon.) | Trnava – Senica 1:4 (kon.) | Prešov – Pov. Bystrica 5:2 (kon.)
Lipt. Mikuláš – Bardejov 2:3 (po s.n.) | Topoľčany – Púchov 6:2 (kon.)
HK Spišská Nová Ves
5:4 (2:0, 2:2, 1:2)
HK DUKLA Ingema Michalovce
sk Pátek 11.11.2011, 17:00 • Spišský Nová Ves • 1. liga (SR)

Skončilo stretnutie, ktoré zaujalo len v prvej tretine. V ostatnom priebehu sa z domácej strany hral len priemerný hokej. Hostia trpezlivo čakali na svoje šance a už mali na dosah remízu. (19:12:48)

60:00

59:48
    Spišská Nová Ves dala gól!
    Neuveriteľné - Spišiaci využili presilovku. Puk doklepol do brány KROPÁČ. Asistencia: Majeský.

59:00
    Vylúčený hráč hostí Drotár.

59:00
    Stretnutie sa už len dohráva, ani jedno mužstvo sa nehrnie do útoku.

58:05
    Po strele Hančáka zazvonila horná žrďka Chovanej brány.

55:38
    Dukla dala gól!
    Opäť ľahký gól. KADLUBIAK bez väčších problémov prekonal Chovana. Asistencie:

53:57
    Vylúčený hráč domácich Novajovský za hákovanie.

50:45
    Kovaľ nebezpečne tečoval puk, ale Chovan bol pripravený.

49:00
    Hostia sa z ojedinelého protiútoku s prispením domácej obrany zdramatizovali záver stretnutia. Dôrazný GAŠPAR vykresal iskierku nádeje. Asistencie: Minčák, Pavlíčko.

47:35
    Hostia v plnom počte.

46:53
    Po tvrdej strele zostal na ľade hosťujúci Žemba, hra je prerušená.

45:35
    Vylúčený hráč hostí Mucha za príliš veľký počet hráčov na ľade.

44:43
    Domáci Farkašovský zaznamenal "angličák", ale puk od hornej žrďky sa odrazil pred bránkovú čiaru.

43:22
    Do dobrej streleckej pozície sa dostal Prokop, ale mieril len do brankára.

42:51
    Domáci sa dostávali do gólovej šance, ale čiarový rozhodca odpískal ofsajd.

41:58
    Opäť katastrofálne využitie presilovej hry zo strany Spišskej Novej Vsi.

41:53

40:01
    Začala tretia tretina.

Zatiaľ čo prvú tretinu sme chválili, tá druha už bola iná. Na domácej strane potešili nahnevaných divákov dva góly, ale znova to bol rozháraný herný prejav. Viazla kombinácia, presná prihrávka a nasadenie zaostala za prvou dvadsaťminútovkou.

Patrik Petruška

Branky a nahrávky: 7. Kropáč (Bedník, Borovský), 12. Bendik (Majeský, Borovský), 33. Džerenga, 33. Majeský (Kropáč, Gurčík), 60. Kropáč (Majeský) - 21. Pavličko (Drotár), 39. Minčák (Slovák), 49. Gašpar (Minčák, Pavlíčko), 56. Kadlubiak (Droták, Palovčík)

HK Spišská Nová Ves: Chovan – Vartovník, Kirner, Novajovský, Krempaský, Novák F., Džerenga, Farkašovský, Bendík, Gurčík, Lemešani, Hamrák, Prokop, Kinga, Bajc, Kropáč, Borovský, Opatovský, Ordzovenský, Majeský.
    HK DUKLA Ingema Michalovce: Kotvan – Slovák, Valentín, Palovčík, Minčák, Halás, Šeliga, Gašpar, Podsedlý, Meidl, Hančák, Kadlubiak, Mucha, Drotár, Žemba, Pavličko, Petruňa, Fajčák, Kovaľ.

Rozhodčí: Orolin - Bednár, Tornay.