Slovensko – USA 2:0 (kon.) | Slovensko – USA 2:0 (kon.) | Německo – Švýcarsko 4:2 (kon.)
Německo
4:2 (0:1,2:0,2:1)
Švýcarsko
sk Pátek 11.11.2011, 20:00Německý pohár

Domáci síce prespali úvodnú tretinu, avšak právom triumfujú v dnešnom stretnutí. Hostia totiž po vyhratej 1. tretine robili chyby vo svojej obrane a inkasovali za 2 tretiny až 4 góly. Zníženie stavu v 45. minúte v podaní Sprungera znamenalo len menší závan pred Patzoldom, domáci vsietili zásluhou bojovnosti Gogullu gól do prázdnej bránky a môžu sa tešiť z prvého víťazstva na domácom turnaji. Prajeme ešte príjemný zvyšok dňa ! (22:19:20)

60:00

59:39
    Nemecko dalo gól! GOGULLA uzatvára skóre tohto stretnutia gólom do prázdnej bránky.

59:02
    Hostia hrajú už bez brankára.

58:29
    Oddychový čas hostí.

58:29
    Hostia akoby hrali presilovú hru, domáci sa tešia z každého vyhodenia puku.

57:27
    Rubin a Reul sú vylúčení za hrubosť. Hrá sa 4 na 4.

57:27
    Strela od modrej čiary končí v náručí Patlozda. Nasledujúca šarvátka pred jeho bránkou nezmení stav tohto stretnutia.

56:38
    Nemecko sa napriek vzrastajúcej aktivite hostí dostáva do útokov, ohrozuje Genoniho v bránke, no len slabými resp. nepresnými strelami.

55:35
    Domáci si teraz nerozumeli v rozohrávke a posielajú puk cez všetky čiary, vhadzuje sa pred Patzoldom.

55:12
    Domáci sa vkľude točia na kolotoči za bránkou Genoniho, prihrávajú si puk na hokejky a točia sa dookola v jednom kruhu.

54:35
    Koniec zápasu sa blíži, hráči začínajú hrať aktívnejšie, najmä hostia.

53:12
    Po vhadzovaní strieľa od modrej obranca Nemecka, Genoni mal probém s jeho strelou, no všetko rieši jeho spoluhráč odvedením puku z bránkoviska.