Šumperk – Olomouc 4:1 (kon.) | Hr. Králové – Beroun 4:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Třebíč 3:4 (po s.n.)
Benátky n/J – Písek 3:2 (kon.) | Most – Jihlava 0:2 (kon.) | Ústí n/L – Kadaň 5:1 (kon.)
Chomutov – Litoměřice 3:2 (po pr.)
HC Slovan Ústí nad Labem
5:1 (2:0, 2:0, 1:1)
Sportovní klub Kadaň
Sobota 19.11.2011, 17:30 • Zlatopramen Arena, Masarykova 232, Ústí nad Labem • 1. liga (ČR)

Z Ústí nad Labem přeji příjemný zbytek večera a opět někdy u on-line přenosu na shledanou. (09:13:28)

Branky a nahrávky: 1. Sklenička (Alinč, Poživil), 19. Rod (Handlovský, Klobouček), 30. Daniel Boháč (Pazourek), 38. Třetina (Daniel Boháč, Pazourek), 43. Handlovský (Rod, Lev) - 52. Bursík (Kůs, Szakal).
    Rozhodčí: R. Čech - Kašík, Skopal.
    Delegát: Gottwald.
    Vyloučení: 7:9.
    Využití: 3:1.
    Diváci: 2 507.
    Střely na branku: 45:20 (17:6, 12:6, 16:8).
    Průběh utkání: 5:0, 5:1.
    Zakázaná uvolnění: 4:2.
    Ofsajdy: 3:0.
    Vyhraná vhazování: 39:25 (16:6, 8:9, 15:10).

Ústí nad Labem - Další severočeské derby bylo na programu v ústecké Zlatopramen Areně. Domácí Lvi hostili v rámci 24. kola I. hokejové ligy ČR SK Kadaň. Již po pětatřiceti sekundách hry rozvlnil síťku za Tomášem Závorkou Zbyněk Sklenička. Gólem do šatny navýšil ještě v prvním dějství vedení Tomáš Rod. Ve druhé třetině přidali Ústečtí další dvě branky, nejpve se ve 30. minutě prosadil z "rohového kopu" Daniel Boháč a o osm minut později zužitkoval početní výhodu Miroslav Třetina. Třetí přesilovou hru využil na počátku závěrečné třetiny Lukáš Handlovský, který překonal nově příchozího gólmana Kamila Jarinu. Hosté už skóre pouze zkorigovali, když v 52. minutě snížili zásluhou Tomáše Bursíka. Skvělým výkonem se prezentoval v brance Zdeněk Orct.

60:00

59:59
    Daniel Boháč se ještě snažil o šestou branku. Puk ale za Jarinu protlačil až po odpsíkání.

58:10
    Utkání se již pouze dohrává, ústecký kotel vytahuje prskavky.

56:56
    Úmyslný ofsajd Lvů, vhazovat se tedy bude u Orcta, konkrétně po jeho levici.

56:35

56:11
    Poměr sil na ledě se vyrovná. Martin Mazanec (KAD) vykázán na dvě minuty za držení protihráče. Dvacet čtyři sekundy se bude hrát čtyři na čtyři.

54:35
    Patnácté vyloučení dnešního klání. Lukáš Poživil (UNL) je potrestán menším trestem za podražení.

54:08

53:40
    Poživil pálil z bezprostřední blízkosti pouze do Jariny!

52:08
    Bude se znovu vylučovat. Michal Tollinger (KAD) míří do boxu trestoměřičů na dvě minuty za podražení.

51:50
    Kadaň právě vstřelila branku!

Využitá přesilovka! Jaroslav Kůs nalezl v dobré pozici před Zdeňkem Orctem TOMÁŠE BURSÍKA, který neváhal a propálil domácího maskovaného muže. Asistence: Jaroslav Kůs, Martin Szakal.

50:33
    Kupředu se hnal Roubík. K zakončení se ale v oslabení nedostal.

50:03
    Jiří Zeman (UNL) se provinil nedovoleným zákrokem a odkroutit si musí trest ve výši dvou minut za sekání.

48:42
    Třetí formace Ústí nad Labem byla už na ledě dlouho, a tak Pavlík raději vyhazuje na zakázané uvolnění.

48:10
    Na domácích je znát herní pohoda, kterou na holích mají. Není se čemu divit, když utkání hrají dva celky s rozdílem třídy.

46:54
    Icing Kadaně.

Zdeněk Kamínek ml.

HC Slovan Ústí nad Labem: Orct (Francouz) - L. Poživil, Holomek, Klobouček, J. Zeman, F. Pavlík, Gureň, Jiří Suchý, A. Sedlák - R. Kovář, Alinč, Sklenička - Šagát, Roubík, Ludvík - Třetina, Pazourek, Daniel Boháč - Jakub Lev II, Rod, Handlovský. Trenéři: Petr Rosol, Milan Skrbek.
    Sportovní klub Kadaň: Závorka (41. Jarina) - Martin Mazanec, Malínský, Szakal, Schmidt, K. Charousek, Zmeškal, Boušek, Tollinger - Vl. Novák, Mikšovic, K. Ton - Bursík, Kůs, Stoklasa - V. Bílek, Diviš, Jabrocký - Davídek, Chlouba, Eiselt. Trenéři: Mikuláš Antoník, Jiří Reich.

Rozhodčí: R. Čech - Kašík, Skopal; delegát: Gottwald

Diváci: 2 507