Šumperk – Olomouc 4:1 (kon.) | Hr. Králové – Beroun 4:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Třebíč 3:4 (po s.n.)
Benátky n/J – Písek 3:2 (kon.) | Most – Jihlava 0:2 (kon.) | Ústí n/L – Kadaň 5:1 (kon.)
Chomutov – Litoměřice 3:2 (po pr.)
HC Slovan Ústí nad Labem
5:1 (2:0, 2:0, 1:1)
Sportovní klub Kadaň
Sobota 19.11.2011, 17:30 • Zlatopramen Arena, Masarykova 232, Ústí nad Labem • 1. liga (ČR)

51:50
    Kadaň právě vstřelila branku!

Využitá přesilovka! Jaroslav Kůs nalezl v dobré pozici před Zdeňkem Orctem TOMÁŠE BURSÍKA, který neváhal a propálil domácího maskovaného muže. Asistence: Jaroslav Kůs, Martin Szakal.

42:15
    Lvi právě vstřelili branku!

Využitá přesilovka! I Kamila Jarinu Slovan překonává. Tomáš Rod si vyměnil puk s LUKÁŠEM HANDLOVSKÝM, který po křižné přihrávce překonává nově příchozího brankáře. Asistence: Tomáš Rod, Jakub Lev.

37:13

Využitá přesilovka! Daniel Boháč nalezl před brankou osamoceného MIROSLAVA TŘETINU, kterému nedělalo problémy uklidit puk do odkryté části branky. Asistence: Daniel Boháč, David Pazourek.

29:14

Tento gól šokoval celou Zlatopramen Arenu! DANIEL BOHÁČ z nulového úhlu překvapil Tomáše Závorku, který si puk pravým betonem u vzdálenější tyče srazil za brankovou čáru. Asistence: David Pazourek.

18:15

Využitá přesilovka! Nádherná kombinace v podání domácích hokejistů. Lukáš Handlovský si v mezikruží vyměnil puk s TOMÁŠEM RODEM, který se prosadil proti přesouvajícímu se kadaňskému brankáři. Asistence: Lukáš Handlovský, Jan Klobouček.

00:35

To je úvod, ujala se již první střela utkání! Jan Alinč předložil kotouč od levého mantinelu do prostoru mezi kruhy ZBYŇKOVI SKLENIČKOVI, který se střelou k tyči nemýlil. Asistence: Jan Alinč, Lukáš Poživil.

Zdeněk Kamínek ml.

Branky a nahrávky: 1. Sklenička (Alinč, Poživil), 19. Rod (Handlovský, Klobouček), 30. Daniel Boháč (Pazourek), 38. Třetina (Daniel Boháč, Pazourek), 43. Handlovský (Rod, Lev) - 52. Bursík (Kůs, Szakal)

HC Slovan Ústí nad Labem: Orct (Francouz) - L. Poživil, Holomek, Klobouček, J. Zeman, F. Pavlík, Gureň, Jiří Suchý, A. Sedlák - R. Kovář, Alinč, Sklenička - Šagát, Roubík, Ludvík - Třetina, Pazourek, Daniel Boháč - Jakub Lev II, Rod, Handlovský. Trenéři: Petr Rosol, Milan Skrbek.
    Sportovní klub Kadaň: Závorka (41. Jarina) - Martin Mazanec, Malínský, Szakal, Schmidt, K. Charousek, Zmeškal, Boušek, Tollinger - Vl. Novák, Mikšovic, K. Ton - Bursík, Kůs, Stoklasa - V. Bílek, Diviš, Jabrocký - Davídek, Chlouba, Eiselt. Trenéři: Mikuláš Antoník, Jiří Reich.

Rozhodčí: R. Čech - Kašík, Skopal; delegát: Gottwald

Diváci: 2 507