Frýdek-M. – Poruba 2011 2:3 (kon.) | Havířov – Val. Meziříčí 3:1 (kon.) | Přerov – Prostějov 1:2 (kon.)
Milevsko – Řisuty 4:5 (po pr.) | Lev Benešov – Sokolov 4:1 (kon.) | SHK Hodonín – Kolín 5:1 (kon.)
Bílina – Klášterec nO 0:5 (kon.) | Kobra – Klatovy 4:1 (kon.) | Jablonec n/N – Děčín 6:1 (kon.)

59:04
    Hanák se pokoušel dostat do útočného pásma, ale kotouč mu utekl. Běží už poslední minuta třetí třetiny.

58:18
    Černý mohl utkání definitivně rozhodnout, ale Sklenář mu kotouč výborně vypíchl.

57:21
    Krajíček (PRE) dostal menší trest za sekání a trest na 5 minut + do konce utkání za zásah do oblasti hlavy a krku.

57:21
    Závěr zápasu se přiostřuje, domácí bek Krajíček totiž nejdříve seknul a poté ještě u mantinelu dohrál Stejskala, kterému z ledu museli pomoct spoluhráče. Čekáme nyní na vynesení trestů, takže se momentálně nehraje.

56:56
    Jestřábi právě vstřelili branku!
    Prostějov v závěru zápasu otáčí skóre a jde do vedení! Střela MICHALA ČERNÉHO prošla Sklenářovi u tyče za brankovou čáru. Asistence: Jakub Čuřík, Petr Doseděl.

56:29
    Hanák jen tak nahodil kotouč na brankáře Musila, který jej přidržel. Vhazovat se tedy bude v útočném pásmu Zubrů.

55:26
    Stejskalův pokus brankář Sklenář bez problémů zachytil. Do konce třetího dějství už nám zbývá jen necelých pět minut.

Dnešní derby dvou rivalů na přerovském stadionu sleduje 2791 diváků!

53:41
    Pala zkoušel lobem najít Kotáska, ale puku se zmocnili Jestřábi.

51:58
    Domácí už jsou kompletní.

50:37
    Přerov se nyní dobře brání. Sedlák vyvezl kotouč daleko od domácí svatyně.

49:39
    Tým Zubrů spatně střídal a byl na ledě chvíli v šesti. Menší trest za hráčskou lavici odsedí Menšík (PRE).

48:35
    Vyrovnávací gól Jestřáby hodně povzbudil. Nepříjemnou střelu Černého brankář Sklenář se štěstím vyrazil.

47:17
    A dvojnásobná přesilovka Prostějova přinesla vyrovnání. PAVEL KUMSTÁT od modré čáry prudce napálil kotouč, který se zastavil až o síťku v brance. Asistence: Filip Smejkal, Michal Černý.

46:39
    Tak teď bude mít Prostějov obrovskou možnost vyrovnat. Čeká jej totiž minutu dlouhá přesilovka 5 na 3. Vyloučen je Kolařík (PRE) za faul kolenem a navíc ještě dostal osobní trest na deset minut za protesty.

45:42
    Jestřáby čeká přesilovka jelikož brankář Sklenář (PRE) se provinil podražením vedle své klece.

45:42
    Černý zůstal chvíli nebráněný před brankou a Sklenář musel ukázat parádní zákrok ze svého repertoáru.

44:27
    Žajgla už je na ledě a nyní ostrou střelou zamířil těsně vedle.

Aleš Novotný

Branky a nahrávky: 39. Hanák (Kolařík, Kotásek) - 48. Kumstát (Smejkal, Černý), 57. Černý (Čuřík, Doseděl)

HC ZUBR Přerov: J. Sklenář (Tihlář) - Pala, Ferenc, Pospíšil, Krajíček, Faltýnek, Vlček, V. Sklenář - Kotásek, Hanák, Kočara - Blinka, Goiš, Brančík - Ditrich, Sedlák, Kundrátek - Kolařík, Menšík, Černý
    LHK Jestřábi Prostějov: Musil (Kyša) - Kumstát, Doseděl, Osina, Kolibár, Peštuka, Paška, Stráněl, Finkes, Stejskal, Duba, Smejkal, Ševčík, Černý, Žajgla, Čuřík, D. Šebek, Zachar, P. Šebek

Rozhodčí: Škach - Kika, Matěj