Kometa Brno – Vítkovice 7:3 (kon.) | Jihlava – Motor ČB 4:1 (kon.) | Zlín – Znojmo 4:3 (kon.)
K. Vary – HC Litvínov 0:5 (kon.) | Sparta – Kladno 4:1 (kon.) | Plzeň – Liberec 4:2 (kon.)
HC Kometa Brno
7:3 (3:0, 2:0, 2:3)
HC Vítkovice Ridera
Sobota 19.11.2011, 10:30DHL Extraliga juniorů

55:38
    Dominik Suchý to přehnal s atakováním rozehrávajícího Podešvy a dostává dvě minuty za podražení.

54:41
    Hráč Komety Jan Wasserbauer je vyloučen na dvě minuty za držení protihráče.

50:01
    Další přesilovka pro Kometu. Za hrubost je vyloučen Marian Máj.

45:12
    Vítkovický Deutsch je vyloučen na dvě minuty za podražení.

41:25
    Domácí Roman Jurák je vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.

34:36
    Další faul Vítkovic! Za hákování vyloučen Klimíček.

34:31
    Nadále se vylučuje. Hosté jdou do tří. Za vysokou hůl je vyloučen Zdráhal. 22 sekund bude hrát kometa ve čtyřech proti třem.

34:15
    Patrik Novák se dopustil útočného faulu a dostává dvě minuty za držení. Po 38 sekundách začne přesilovka hostí.

32:53
    Hrálo se již v pěti ale vítkovický brankář vystřelil puk mimo ledovou plochu. Dvě minuty za něj odsedí Adam Hawlík.

30:36
    Bude se hrát ve čtyřech. Vítkovický Blahuta je vyloučen na dvě minuty za hákování.

30:44
    Štěpán Koukal je vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.

26:51
    Zdeněk Deustch (VIT) - dvě minuty za hákování.

17:26
    Souboj čtyř hráčů o puk v obranném pásmu Komety končí vyloučením Jan Wasserbauera, který dostává dvě minuty za zdržování hry.

14:22
    Vyloučen hostující Karel Richter za vysokou hůl.

06:30
    Jan Podešva (KOM) - 2 minuty za hákování.

05:23
    Druhou přesilovku si zahraje domácí celek. Za faul loktem je vyloučen Martin Blahuta.

02:05
    Hosté si také zahrají přesilovou hru. Patrik Novák je vyloučen za napadení.

00:15
    Kometa začne přesilovkou. Na dvě minuty za hákování je vyloučen Jan Šebesta.

David Nekvinda

Branky a nahrávky: 1. Novák J. (Zbořil, Šidák), 7. Káňa (Dujsík, Jurák), 15. Podešva (Šidák), 27. Novák P. (Podešva), 37. Podešva (Káňa), 47. Kozák (Novák P.), 59. Kozák - 43. Pociecha (Kubis, Holý), 48. Deutsch, 60. Slováček (Holý, Zdráhal)

HC Kometa Brno: Zelenka (Barus) – Šidák, Dujsík, Peslar, Koukal, Sedlák, Bilčík (C) – Fusek, Wasserbauer, Hnilička, Křivohlávek, Jurák, Novák P., Zemánek, Kozák, Zbořil, Podešva, Novák J., Buhaj, Káňa, Boček
    HC Vítkovice Ridera: Kubáň (Svoboda) – Bail, Klimíček, Kilnar, Šebesta, Richter, Deutsch, Pociecha, Pasker, Máj, Kovář, Suchý, Kubis, Tomi, Slováček, Hawlík, Blahuta, Sysala, Zdráhal, Holý

Rozhodčí: Polák - Pospíšil, Brabec