Hr. Králové – Litoměřice 5:1 (kon.) | Olomouc – Kadaň 3:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Šumperk 4:2 (kon.)
Chomutov – Benátky n/J 3:2 (kon.) | Ústí n/L – Písek 2:3 (kon.) | Most – Třebíč 3:4 (po s.n.)
Beroun – Jihlava 2:1 (kon.)
po s.n.
HC Most
3:4 (1:0, 1:1, 1:2)
SK Horácká Slavia Třebíč
Sobota 26.11.2011, 17:30 • ZS Most • 1. liga (ČR)

Konec zápasu. (20:24:11)

Pro domácí je to možná kruté, ale nedá se nic dělat, připisují si další porážku a baráž už se stává naprostou realitou.

65:00
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    Rozhodující nájezd proměnil hned první hráč ONDŘEJ HAVLÍČEK, který bekhenndovým blafákem zajistil Třebíči dva body 3:4.

Samostatné nájezdy začínají.

Momentálně se upravuje led, takže na vyvrcholení si ještě tak 2-3 minutky musíme počkat.

Uvidíme, kdo bude úspěšnější, domácí uspěli na nájezdy v pondělí v Kadani, třeba si na to vzpomenou.

Hosté prodloužení přežili, budou následovat nájezdy, kde se může stát cokoli.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:58
    Sláma (TRE) vyloučen za držení.

64:38
    Od modré zkusil štěstí Sláma, Benda pozorný.

64:03
    Laš šikovně vyhodil, nebude to icing.

63:23
    Icing Třebíč.

Jiří Rybář

Branky a nahrávky: 15. Divíšek (Heinisch, Prošek), 37. Divíšek (Martinec, Látal), 48. Tauš (Saviels, Látal) - 32. Dolníček (Laš, Rangl), 45. Dolníček (Havel), 59. Havlíček (Havel, Brož), 65. Havlíček

HC Most: Benda (Lusinš) - Saviels, Látal, M. Rohan, Prošek, Martinec, Parýzek - Tauš, Vachovec, Tvrdek - Kotrla, Klíma, Vrtek - T. Rohan, Divíšek, Heinisch - Ondráček, Slavíček, Vaněk
    SK Horácká Slavia Třebíč: Hrubec (Wolf) - Rangl, Brož, Sláma, Valenta, Kadela, Dietz - Havel, Dolníček, Laš - Burian, Kaut, Havlíček - Vondráček, Čech, Dočkal - Heřman, Vítek, Přibyl

Rozhodčí: Dvořák - Flegl, Zika