Chomutov – Liberec 8:0 (kon.) | K. Vary – Plzeň 3:4 (kon.) | Olomouc – Vítkovice 3:4 (po s.n.)
Třinec – Znojmo 6:1 (kon.) | Mladá Boleslav – HC Litvínov 1:2 (kon.) | Kometa Brno – Zlín 5:3 (kon.)
Sparta – Jihlava 4:2 (kon.) | Pardubice – HC Kladno 0:3 (kon.) | Slavia – Motor ČB 5:8 (kon.)

Plzeň právě vstřelila branku!
    Dvě minuty před koncem rozhoduje utkání JAKUB SLAVÍK. Asistence: Martin Němec a Jan Baxa.

47:59
    Hosté vyrovnávají, poté co se prosazuje DOMINIK KUBALÍK. Asistence: Martin Váchal.

40:01

40:00

39:43
    Sedmnáct vteřin před koncem třetiny skóruje MARTIN NĚMEC. Asistence: Jan Baxa.

34:22
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Druhou brankou v zápase zvyšuje JAROMÍR KVERKA na 3:1. Asistence: Adam Schusser a Vladimír Habal.

24:11
    Vedení na stranu domácích vrací OTO TÁBORSKÝ. Asistence: Lukáš Vrána.

21:24
    V úvodu druhé části vyrovnává DOMINIK KUBALÍK. Asistence: Martin Pašek.

20:01

20:00

12:21
    Domácí posílá do vedení JAROMÍR KVERKA. Asistence: Filip Winkler.

00:01

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.

Branky a nahrávky: 13. Kverka (Winkler), 25. Táborský (Vrána), 35. Kverka (Schusser, Habal) - 22. Kubalík (Pašek), 40. Němec (Baxa), 48. Kubalík (Váchal), 58. Slavík (Němec, Baxa)

HC Energie Karlovy Vary: Habal (Rauscher) - Urbančok, Valeš, Novák, Schusser, Funk, Gombár - Vrána, Kubáč, Svoboda, Koblasa, Winkler, Baar, Švec, Táborský, Kverka, Půlpán.
    HC Škoda Plzeň: Brabec (Polívka) - Houfek, Marcel, Slavík, Karpíšek, Pour, Varačka, Blumentrit, Šimandl - Němec, Pejchar, Sedláček, Váchal, Kubalík, Baxa, Noga, Pacanda, Hájek, Pašek.

Rozhodčí: Dundr - Ondráček, Gerát