Vsetín – Zlín 4:3 (po pr.) | K. Vary – Slavia 2:0 (kon.) | Hr. Králové – Motor ČB 3:2 (po s.n.)
Havlíčkův Brod – Písek 4:3 (kon.) | HC Litvínov – HC Kladno 4:6 (kon.) | Havířov – Jihlava 0:7 (kon.)
Plzeň – Sparta 9:1 (kon.) | PZ Kladno – Chomutov 4:10 (kon.) | Kometa Brno – Olomouc 6:4 (kon.)
Třinec – Vítkovice 3:4 (kon.) | Pardubice – Mladá Boleslav 1:3 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
4:3 (0:1, 1:2, 2:0 - 1:0)
Berani Zlín
Sobota 26.11.2011, 11:00Extraliga staršího dorostu

Čtvrté letošní derby nalezlo svého vítěze a tím je nakonec Vsetín. Ten sice většinu utkání tahal za kratší konec, ve třetí třetině však, i díky množství přesilových her, doslova vydřel vyrovnání a v prodloužení, při hře čtyři na tři, nakonec strhl kýženou výhru na svou stranu. Ze zamračeného Vsetína přejeme hezký zbytek dne. (13:29:05)

65:00

60:57
    Vsetín vstřelil branku!
    Vsetín početní výhodu v samém závěru využívá. Josef Zuzaník nahodil puk od modré, Čepila ho vyrazil nevěda kam a MARTIN KOHOUT kotouč pohotově doklepl do sítě dřív, než jej dostující mladík s maskou nalezl. Asistence: Josef Zuzaník, Lukáš Stodůlka.

60:24
    Ale v zápětí se sami vyhazují.

60:06
    Domácí už jsou v útočném pásmu.

60:01

Tak domácí to dokázali. Ve třetí třetině smazali dvoubrankové manko a získali první letošní derby-bod. Hned v úvodu prodloužení se jim navíc otevírá šance na druhý, více než minutu totiž budou hrát přesilovou hru čtyři na tři.

60:00

59:41
    Šiafutdinov teď před odkrytým koutem brankou promáchl skákající kotouč.

59:25
    Puk je za domácí brankou.

59:07
    Domácí si teď vytvořili tlak a vytěžili z něj faul Skočíka. Prohřeškem je sekání.

59:00
    Šiafutdinova další teč tentokrát Čepilu trefila.

58:37
    Na druhé straně si připisuje jistý zákrok Svoboda.

58:23
    Neuwirth se v akci jeden na jednoho odhodlal ke střele, ta ke smůle Vsetína zamířila těsně nad.

58:02
    Bojuje se o každý kousek ledu, domácí jsou o něco nebezpečnější.

57:13
    Dalekonosný pokus vyrazil Svoboda do ochranné, sítě vhazuje se v domácím obranném pásmu.

56:31
    Oba celky by rády strhly výhru na svou stranu, na Lapači teď sledujeme rychlý hokej nahoru - dolů.

55:51
    Šiafutdinov se protáhl od mantinelu až mezi kruhy, ve velmi dobré pozici ale branku přestřelil.

55:43
    Na druhé straně si připsal jistý zákrok Čepila.

Radek Bařina

Branky a nahrávky: 26. Šiafurdinov (Neuwirth), 43. Stodůlka (Kohout, Surý), 52. Šiafutdinov (Zuzaník, Kohout), 61. Stodůlka (Zuzaník, Kohout) - 20. Tomiga (Stuchlík, Matula), 25. Matula (Stuchlík), 31. Matula (Stuchlík)

VHK ROBE Vsetín: Svoboda (Vlach) - Hajda, Žabčík, Hryciow, Vašíček, Zuzaník, Neuwirth, hrňa, Svozílek, Ščotka - Zvonek, Surý, Kohout, Stodůlka, Helešic, Kuchařík, Grygar, Šiafutdinov, Hořanský.
    Berani Zlín: Čepila (Hlaváč) - Grygera, Talán, Stuchlík, Hurta, Velčovský, Macharáček, Kužílek - Kratochvíl, Haničinec, Pelánek, Tomiga, Skočík, Zaremba, Matula, Hlaváč M., Dalajka, Mika, Galuška.