Real Betis – Real Sociedad 2:3 (kon.) | Levante – Gijón 4:0 (kon.) | Mallorca – Santander 2:1 (kon.)
Espanyol – Osasuna 1:2 (kon.) | Ath. Bilbao – Granada 0:1 (kon.) | Zaragoza – Sevilla 0:1 (kon.)
Real Zaragoza
0:1 (0:1)
Sevilla FC
Neděle 27.11.2011, 21:30Španělská LaLiga

Zápas končí těsným vítězství hostujícího celku. Sevilla hrozila především v první půli, v nadcházejícím poločase měli drobnou převahu domácí. Vyrovnávacího zásahu však docílit nedokázali. Jedinou branku zápasu vstřelil z pokutového kopu Negredo. Přeji příjemný zbytek večera. (23:27:03)

90+3
    Sevilla drží míč na svých kopačkách a kombinuje daleko od své brány, je zřejmě rozhodnuto.

90
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty.

90
    Zaragoza bude závěr zápasu dohrávat o deseti, Carlos vidí červenou kartu!

88
    Obrovská šance hostujícího týmu! Domácí vrhli všechny síly do útoku a zapomněli na zadní vrátka. Navas utekl obraně soupeře a předložil míč do jasné šance Campanovi. Ten však z bezprostřední blízkosti trefil pouze přesouvajícího se brankáře.

87
    Sevilla potřetí v zápase střídá. Do boje se podívá Campana, nahradil Rakitiće.

87
    Hostující Armenteros vzápětí vidí také žlutou kartu.

85
    Armenteros zůstává ležet ve středovém kruhu, k zemi ho poslal protihráč. Hosté budou z těchto míst rozehrávat.

84
    Sevilla poctivě brání, domácí se nemohou dostat do těsné blízkosti Varasovy branky. Fotbalisté Zaragozy jsou nuceni pálit z dálky, jejich pokusy jsou však často nepřesné.

82
    Do konce zápasu zbývá i s případným nastavením zhruba deset minut. Real usiluje o vyrovnávací zásah, zatím však neúspěšně.

81
    Sevilla střídá, Trochowski přenechává své místo Armenterosovi.

79
    Carlos se prosmýkl do pokutového území a tvrdě střílel. Varas měl co dělat, aby jeho pokus vyškrábl nad břevno.

77
    Trochowski nalezl v domácí šestnáctce skvěle načasovanou přihrávkou Navase, ten se ale s míčem ocitl v zámezí. Roberto bude od své branky rozehrávat.

76
    Domácí střídají, místo Juáreze si zahraje Barrera.

75
    Domácí však podnikli rychlý protiútok. Zprava centroval do pokutového území Postiga, jeho pas se snažil do sítě přesměrovat Lafita. Ale před ním včas odvrátil letící balón soupeř.

74
    Manu se vrhl do souboje proti přesile protihráčů a neuspěl. Nicméně Sevilla zůstává u míče.

73
    Real kombinuje u půlící čáry, soupeř rozehrávku domácích aktivně napadá.

71
    Helder Postiga vzápětí pálil z poměrně velké dálky, ovšem střelu mu příliš nesedla. Balón prolétl několik metrů vedle tyče.