Nijmegen – Ajax 0:3 (kon.) | Twente – Arnhem 0:0 (kon.)
NEC Nijmegen
0:3 (0:0)
Ajax Amsterdam
Neděle 27.11.2011, 14:30Nizozemská Eredivisie

Ve druhém poločase jsme se již branek dočkali. Hosté se trefili celkem třikrát a po zásluze si tak z Nijmegenu odvážejí tři body, za výhru 3:0. To je pro tuto chvíli vše. U dalšího online přenosu se bude těšit Tomáš Němec. Přeji hezký podvečer. (16:27:04)

90+4
    Zakončení Platjeho minulo bránu Ajaxu.

90+3
    Hosté se dostali do přečíslení, ale přetažený centr akci překazil.

90+2
    Míč se dostal i k hostujícímu brankáři Cillessenovi.

90+1
    Hráči Ajaxu jako by neměli dost a stále se tlačí do útoku.

90
    Nastavovat se budou čtyři minuty.

90
    Velden se sice dostal s míčem až do vápna, ale míč si poslal daleko od nohy, takže z akce nic nebylo.

90
    Někteří domácí příznivni již opouštějí fotbalový stadion.

89
    Střela Ligeona z dálky se mezi tyče nevešla.

88
    Domácí hráči se sice dostali na půli Ajaxu, ale hostující hráči si vše pohlídali.

87
    Domácí musí rozehrávat až od vlastního brankáře.

86
    Další útočné snažení Nijmegenu narazilo na obranu hostů.

85
    Sulejmani v krkolomné pozici přihrál nepřesně.

84
    Domácí se snaží s výsledkem ještě něco udělat, ale obrana Ajaxu působí jistým dojmem.

82
    Ajax právě vstřelil branku!
    Střídání se Ajaxu pořádně vyplatilo DAVY KLAASSEN zakončil rychlý protiútok hostů a jeho branka patrně rozhoduje o vítězi dnešního utkání - 0:3.

80
    Střídání na straně Ajaxu. Lodeira nahradil Klaassen.

78
    MIRALEM SULEJMANI se stává hrdinou Ajaxu! po rohovém kopu vznikly před Babosem zmatky kterých využil právě útočník Ajaxu Sulejmani a z malého vápna dorazil míč za záda bezmocného Babose - 0:2.

77
    Zblokovaná střela Lodeira sice v bráně neskončila, hosté ale budou zahrávat rohový kop.