Gil Vicente – Leiria 2:1 (kon.) | FC Ferreira – Olhanense 1:1 (kon.)
FC Paços Ferreira
1:1 (0:0)
SC Olhanense
Neděle 27.11.2011, 21:15Portugalská Primeira Liga

Diváci se po bezbrankové první půli přeci jen dočkali gólů. Nejprve otevřel skóre Michel, který proměnil pokutový kop. Vyrovnávající trefu zařídil Pinto, o šest minut později. Utkání tak končí nerozhodným výsledkem 1:1. Dobrou noc přeje Tomáš Němec. (23:07:01)

90+3
    Střelecký pokus Yontchy z velké dálky minul levou tyč.

90+3
    Probíhá poslední minuta nastavení.

90+2
    Ale přetažený centr překazil naděje na vedoucí branku domácího mužstva.

90+1
    Mexer zastavil nedovoleným způsobem Carlose a bude to přímý kop pro Ferreiru.

90
    Nastavovat se budou tři minuty.

89
    Poslední střídání hostů. Ze hřiště odešel Wilson Eduardo, kterého nahradil Luis Figueroa.

88
    Filipe Anunciacao (FER) dostal žlutou kartu.

86
    Střela Cohena se zastavila o prvního obránce Olharense.

85
    Rohový kop pro Ferreiru.

84
    Hostující brankář Fabiano otálel s rozehrávkou tak dlouho, až hlavnímu sudímu došla trpělivost a napomenul ho žlutou kartou.

82
    Střídání na straně Olharense. Djalmira nahradil Jean-Paul Yontcha.

81
    ... ze kterého ale nic nebylo.

81
    Následný přímý kop Fabiano musel vyrazit na rohový kop.

80
    Agra (OLH) dostal žlutou kartu.

78
    A bojuje se dále. Jose musel zastavit nedovoleným způsobem Vinhu, rozehrávat budou hosté.

76
    Utkání tak nabízí zajímavé rozuzlení, obzvláště po neatraktivní první půli.

74
    Olhanense právě vstřelilo branku!
    Centr Eduarda, od rohového praporku Cassio vyrazil přímo na ANDRE PINTA, který nekompromisní střelou propálil vše, co mu stálo v cestě a zařídil tak vyrovnání - 1:1.