Letňany – Pardubice 3:4 (po s.n.) | HC Kladno – K. Vary 1:4 (kon.) | Chomutov – Plzeň 3:4 (kon.)
Slavia – PZ Kladno 5:1 (kon.) | Sparta – HC Litvínov 5:2 (kon.) | Zlín – Třinec 4:5 (kon.)
Vítkovice – Havířov 8:3 (kon.) | Olomouc – Vsetín 3:6 (kon.) | Motor ČB – Liberec 5:4 (kon.)
Jihlava – Kometa Brno 0:2 (kon.) | Písek – Hr. Králové 7:3 (kon.)
HC Olomouc
3:6 (0:4, 1:1, 2:1)
VHK ROBE Vsetín
Čtvrtek 01.12.2011, 17:30 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.300 míst. • Extraliga staršího dorostu

50:03
    Síly na ledě se vyrovnávají. Za sekání jde na trestnou Zbyněk Žabčík.

48:45
    Šimon Beták vyfasoval trest ve hře za zásah do oblasti hlavy a krku 5+25 minut. Pětiminutový trest si za něj odpyká Tomáš Markl. Tomáš Surý však nevypadá, že se brzy zapojí do hry.

45:03
    Domácí si zahrají další přesilovku. Za hrubost si jde na dvě minuty odpočinout Martin Kohout.

44:33
    Olomouc má šanci na změnu skóre, bude hrát přesilovku. Tomáš Surý si jde odpykat dvě minuty za nedovolené bránění.

38:11
    Olomouc nyní měla příliš mnoho hráčů na ledě, menší trest si odpyká Martin Konečný.

35:42
    Na dvě minuty za sekání na ujíždějícího Kohouta jde na trestnou Petr Paksi.

27:38
    Petr Paksi jde na trestnou lavici za hákování, chvíli se bude hrát čtyři na čtyři.

25:51
    Přesilová hra pro domácí. Na trestnou odchází Zbyněk Žabčík za zdržování hry.

19:52
    Na závěr první třetiny je tu další vyloučení, tentokrát na straně hostů. Za držení hole je potrestán na dvě minuty Jiří Hajda.

15:38
    Domácí si opět zkusí hru v oslabení. Trest za krosček si odpyká Josef Fibrich. Dá Vsetín i třetí přesilovkový gól?

12:18
    A další vyloučení na straně domácích! Petr Nedopil si jde odsedět dvouminutový trest za sekání.

6:41
    Dnešní zápas bude, zdá se, ve znamení přesilovek. Vyloučen je domácí Vojtěch Augustin za hákování.

3:50
    Olomouc však hru v početní výhodě odmítá a oba týmy si zahrají čtyři na čtyři. Trest si odsedí Petr Nedomil za sekání.

3:19
    Bude se hrát další přesilová hra, šanci dostanou domácí. Na dvě minuty za napadení jde na trestnou střelec předchozího gólu Neuwirth.

0:26
    A hned z kraje utkání tu máme první vyloučení. Na trestnou lavici se posadí za hákování domácí Jan Brandýs.

Luděk Stránský

Branky a nahrávky: 31. Bauer (Brančík), 45. Pšeja (Brandýs), 45. Konečný (Augustin) - 1. Grygar (Kohout), 2. Neuwirth (Zvonek), 13. Šjafotdinov (Ščotka), 19. Surý (Grygar), 38. Neuwirth (Zvonek, Šjafotdinov), 41. Zvonek (Neuwirth)

HC Olomouc: Řoutil (21. Motálek) – Brančík, Ziegler (C), Paksi, Majer, Pšeja, Brandýs J., Hradil P. – Markl, Beták, Hánl, Vrána, Fibrich, Konečný, Bauer, Augustin, Nedopil, Peštuka.
    VHK ROBE Vsetín: Svoboda (Vlach) – Hajda, Žabčík, Hryciow, Zuzaník, Svozílek, Ščotka – Zvonek (C), Surý, Neuwirth, Mikula, Kohout, Hrňa, Kuchařík, Grygar, Šiafutdinov.

Rozhodčí: Held – Nazad, Řehulka