Mladá Boleslav – Hr. Králové 1:6 (kon.) | PZ Kladno – HC Litvínov 3:6 (kon.) | Slavia – Plzeň 1:2 (kon.)
Sparta – HC Kladno 5:0 (kon.) | Vítkovice – Kometa Brno 4:2 (kon.) | Chomutov – K. Vary 4:1 (kon.)
Písek – Pardubice 3:6 (kon.) | Olomouc – Zlín 3:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Liberec 4:5 (po s.n.)
Motor ČB – Letňany 1:3 (kon.) | Havířov – Vsetín 2:6 (kon.) | Jihlava – Třinec 4:5 (po s.n.)
HC Slavia Praha
1:2 (0:1, 0:0, 1:1)
HC Škoda Plzeň
Čtvrtek 08.12.2011, 15:00 • Eden, Praha - Vršovice • Extraliga staršího dorostu

Plzeň vedla v Edenu už od třetí minuty. I když se slávistům povedlo ve 48. minutě srovnat stav zápasu, čtyři minuty před koncem vystřelil výhru Plzni Jan Shleiss. (17:08:10)

60:00

59:43
    Plzeňští odolávají slávistickému tlaku, teď mají navíc puk ve své moci a zdá se, že už si tři body vzít nenechají.

58:42
    Uhlík spěchá na střídačku, Slavia to zkouší v šesti bez brankáře.

58:35
    Domácí trenér Čelanský si bere oddechový čas.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:32
    Sešívaní se marně probíjejí do útoku, Plzeň dobře brání modrou čáru.

55:55
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Čtyři minuty před koncem třetí třetiny strhává vedení na stranu Plzně JAN SCHLEISS. Domácí se nechali zatlačit do defenzivy, Andrlík našel dobrou přihrávku Schleisse, a ten propálil Uhlíka. Asistence: Tomáš Andrlík.

53:04
    Indiáni v plném počtu.

52:21
    Slávistům se dnes přesilovky nedaří, nemohou se pořádně usadit v pásmu ani tentokrát.

51:04
    Dvě minuty za napadení dostává plzeňský David Němeček.

48:45
    Slávisté v plném počtu, tohle oslabení zvládli lépe než možná sami čekali.

47:53
    Slavia právě vstřelila branku!
    Plzeňští hokejisté chybují při vlastní přesilovce a je vyrovnáno. Jirsa poslal puk najíždějícímu FILIPU HLINKOVI, a ten se tváří v tvář gólmanu Karafiátovi nemýlil. Asistence: Václav Jirsa.

46:45
    Dlouho se však v plném počtu nehrálo, dalším slávistickým hráčem, který si posedí dvě minuty na trestné lavici je Radek Veselý. Provinil se hákováním.

44:04
    Na ledě už je také Drahorád, hraje se v pěti na obou stranách.

43:11
    Marcel se již zapojuje do hry , začíná zkrácená plzeňská přesilovka.

42:04
    Karel Drahorád nešťastně vyhodil puk mimo hrací plochu a přesilovka Slavie je u konce. Domácí dorostenec dostává dvě minuty za zdržování hry.

41:11
    Slávisté ale dostávají vzápětí další početní výhodu. Patrik Marcel je vyloučen na dvě minuty za hákování.

40:19
    Domácí se ve zbytku přesilovky neprosadili, Plzeň v plném počtu.

40:01

Také v prostřední části byli mírně aktivnější hosté, ale tentokrát se jim branku vstřelit nepodařilo a stav zůstává 0:1. Další třetina začne přibližně v 16:27.

40:00

38:19
    V závěru třetiny si zahrají přesilovku i sešívaní. Tomáš Andrlík dostává dvě minuty za hrubost.

36:12
    Slávisté se bez větších problémů ubránili plzeňské přesilovce a jsou kompletní.

34:12
    Dvě minuty za podražení dostává Dinis Sakajev.

33:04
    Teď zase přitlačili svého soupeře plzeňští dorotenci, domácí vyhazují na zakázané uvolnění.

30:33
    Sešívaní se konečně dali také trochu na útočení, Zajíc pálil těsně nd břevno.

30:09
    Z úhlu nepřekvapil plzeňského gólmana Brzák.

29:08
    Po dlouhé době si připisuje zákrok také Karafiát. Freisler si nabruslil do pásma a vystřelil zpoza obránce, ale pouze doprostřed brány.

26:15
    Plzeň ve velkém tlaku, hraje se prakticky pouze před brankou domácího týmu.

24:42
    Andrlíkovu střelu z prostoru mezi kruh vyráží Uhlík koncem hole!

24:07
    Vyskočil se vrací na led, Slavia je kompletní.

23:17
    Domácí vyhazují puk až ke Karafiátovi.

22:07
    David Vyskočil je vyloučen na dvě minuty za podražení. Přesilovka pro Plzeň.

21:05
    Schleiss nebezpečně pálil z pravého kruhu, Uhlík jeho pokus vytěsnil ramenem.

20:01

Domácí sice nastoupili do utkání velmi aktivně, pak ale Sakajev fauloval a Plzeň toho ihned využila. Od té doby mají o trochu více ze hry Indiáni a po zásluze vedou 1:0. Další třetina začne přibližně v 15:46.

20:00

19:30
    Lobo je zpět na ledě, Plzeň v pěti.

18:47
    Slávistům se daří držet svého soupeře zamknutého v pásmu, ale jejich kombinaci chybí střelba.

17:30
    Jan Lobo vyhodil puk mimo hrací plochu a míří na trestnou lavici na dvě minuty za zdržování hry.

15:37
    Patrik Löbl je vyloučen na dvě minuty za sekání, ve stejném čase dostává plzeňský Patrik Marcel dvě minuty za hrubost.

13:56
    Slávisté se v útoku objevují jen sporadicky, Jirsa prověřil Karafiáta, ale plzeňský gólman se nachytat nenechal.

11:33
    Do dobré palebné pozice se mezi kruhy dostal Jiří Uhlík, ale jeho jmenovec v brance Slavie Adam Uhlík jeho střelu zneškodnil.

11:21
    Plzeň v plném počtu.

10:52
    Sešívaným se ale přesilovka vůbec nedaří, teď dokonce zahráli puk na zakázané uvolnění.

09:21
    Slavia si zahraje první přesilovku, dvě minuty za krosček obdržel Jan Holý.

09:17
    Patrik Löbl se prokličkoval s pukem do pásma, Karafiát neměl s jeho střelou problémy.

08:30
    Plzeň má zatím více ze hry, teď ale přechod hostů do útoku zastavil ofsajd. Vojtěch Tulačka dostává za protesty desetiminutový osobní trest.

07:12
    Od modré pálil nebezpečně Kubík, Uhlík vykopl puk levým betonem.

05:28
    Tohle oslabení zvládli sešívaní bez problémů, vyloučený Hlinka už je na ledě.

04:11
    Slávisté vyvezli puk do bezpečí.

03:28
    Hosté si zahrají druhou přesilovku. Dvě minuty za napadení dostává Filip Hlinka.

02:29
    Hosté přesilovku bleskově využívají, po Šmídově přihrávce pálil z první MICHAL MORAVČÍK a puk skončil za zády gólmana Uhlíka. Asistence: Michal Šmíd.

02:20
    Dinis Sakajev podrazil jednoho z plzeňských útočníků v obranném pásmu a míří na dvě minuty na trestnou lavici.

01:58
    Domácím se podařilo zamknout v úvodu zápasu soupeře v pásmu, Karafiát v brance Plzně nyní přerušuje hru po střele Sakajeva od modré.

HC Slavia Praha: Uhlík (Sovák) - Červený, Novák, Jirsa, Patzelt, Freisler, Burian, Drahorád, Brzák, Tejral, Bureš, Sakajev, Veselý, Mašín, Zajíc, Fortelka, Vyskočil, Knot, Hlinka, Löbl

HC Plzeň 1929: Karafiát (Pacl) - Němeček, Kubík, Šmíd, Marcel, Lobo, Sladký, Šimandl, Moravčík, Mašek, Schleiss, Andrlík, Holý, Zimmermann, Polata, Uhlík, Přikryl, Tulačka, Kristl, Ryba, Kepka

Rozhodčí: Jebavý - Nepomucký, Žemlička.

00:01

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

Jakub Mezlík

Branky a nahrávky: 48. Hlinka (Jirsa) - 3. Moravčík (Šmíd), 56. Schleiss (Andrlík)

HC Škoda Plzeň: Karafiát (Pacl) - Němeček, Kubík, Šmíd, Marcel, Lobo, Sladký, Šimandl, Moravčík, Mašek, Schleiss, Andrlík, Holý, Zimmermann, Polata, Uhlík, Přikryl, Tulačka, Kristl, Ryba, Kepka

Rozhodčí: Jebavý - Nepomucký, Žemlička