Mladá Boleslav – Hr. Králové 1:6 (kon.) | PZ Kladno – HC Litvínov 3:6 (kon.) | Slavia – Plzeň 1:2 (kon.)
Sparta – HC Kladno 5:0 (kon.) | Vítkovice – Kometa Brno 4:2 (kon.) | Chomutov – K. Vary 4:1 (kon.)
Písek – Pardubice 3:6 (kon.) | Olomouc – Zlín 3:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Liberec 4:5 (po s.n.)
Motor ČB – Letňany 1:3 (kon.) | Havířov – Vsetín 2:6 (kon.) | Jihlava – Třinec 4:5 (po s.n.)
HC Slavia Praha
1:2 (0:1, 0:0, 1:1)
HC Škoda Plzeň
Čtvrtek 08.12.2011, 15:00 • Eden, Praha - Vršovice • Extraliga staršího dorostu

51:04
    Dvě minuty za napadení dostává plzeňský David Němeček.

46:45
    Dlouho se však v plném počtu nehrálo, dalším slávistickým hráčem, který si posedí dvě minuty na trestné lavici je Radek Veselý. Provinil se hákováním.

42:04
    Karel Drahorád nešťastně vyhodil puk mimo hrací plochu a přesilovka Slavie je u konce. Domácí dorostenec dostává dvě minuty za zdržování hry.

41:11
    Slávisté ale dostávají vzápětí další početní výhodu. Patrik Marcel je vyloučen na dvě minuty za hákování.

38:19
    V závěru třetiny si zahrají přesilovku i sešívaní. Tomáš Andrlík dostává dvě minuty za hrubost.

34:12
    Dvě minuty za podražení dostává Dinis Sakajev.

22:07
    David Vyskočil je vyloučen na dvě minuty za podražení. Přesilovka pro Plzeň.

17:30
    Jan Lobo vyhodil puk mimo hrací plochu a míří na trestnou lavici na dvě minuty za zdržování hry.

15:37
    Patrik Löbl je vyloučen na dvě minuty za sekání, ve stejném čase dostává plzeňský Patrik Marcel dvě minuty za hrubost.

09:21
    Slavia si zahraje první přesilovku, dvě minuty za krosček obdržel Jan Holý.

08:30
    Plzeň má zatím více ze hry, teď ale přechod hostů do útoku zastavil ofsajd. Vojtěch Tulačka dostává za protesty desetiminutový osobní trest.

03:28
    Hosté si zahrají druhou přesilovku. Dvě minuty za napadení dostává Filip Hlinka.

02:20
    Dinis Sakajev podrazil jednoho z plzeňských útočníků v obranném pásmu a míří na dvě minuty na trestnou lavici.

Jakub Mezlík

Branky a nahrávky: 48. Hlinka (Jirsa) - 3. Moravčík (Šmíd), 56. Schleiss (Andrlík)

HC Slavia Praha: Uhlík (Sovák) - Červený, Novák, Jirsa, Patzelt, Freisler, Burian, Drahorád, Brzák, Tejral, Bureš, Sakajev, Veselý, Mašín, Zajíc, Fortelka, Vyskočil, Knot, Hlinka, Löbl
    HC Škoda Plzeň: Karafiát (Pacl) - Němeček, Kubík, Šmíd, Marcel, Lobo, Sladký, Šimandl, Moravčík, Mašek, Schleiss, Andrlík, Holý, Zimmermann, Polata, Uhlík, Přikryl, Tulačka, Kristl, Ryba, Kepka

Rozhodčí: Jebavý - Nepomucký, Žemlička