HC Brumov-Bylnice
5:2 (2:1,1:1, 2:0)
HC Spartak Uherský Brod
Sobota 10.12.2011, 17:00 • ZS Brumov - Bylnice • Krajská liga mužů

Utkání po závěrečném hvizdu ještě zpestřila bitka domácího Bahuly s hostujícím Kovářem. (19:14:13)

60:00

55:23
    Brumov právě vstřelil branku!

Petr Mokrejš si ideálně najel na Němčického přihrávku a zavěsil nad Málkovo rameno. Stav utkání je 5:2!

53:22
    Vyloučení na obou stranách. Na domácí je to Bahula na dvě minuty za hrubost, na straně hostů je to Hlatký taktéž na dvě minuty za hrubost.

52:38
    Vyloučen domácí Shunkov na dvě minuty za vysokou hůl.

50:57
    Vyloučen hostující Kovář na dvě minuty za podražení.

50:27

Tomáš Němčický našel zpoza brány volného Tomáše Nováka, který si mazácky položil golmana a střelou do prázdné branky uzavírá svůj dnešní hattrick! Stav utkání je 4:2!

48:41
    Vyloučen hostující Kartůsek na dvě minuty za podražení.

40:01

40:00

38:55
    Nyní bude na obou stranách. Na domácí je to Mokrejš na 2 plus 10 za šarvátku ( hrubost ) a na straně hostů je vyloučen Měšťánek na dvě minuty za hrubost.

38:01
    Brumov hraje v plném počtu.

36:01
    Vyloučen domácí Bahula na dvě minuty za podražení. Trest odpykává ale za Petra Tučka.

34:56
    Hosté hrají v plném počtu.

32:56
    Vyloučen hostující Krchňáček na dvě minuty za držení.

26:59

Tomáš Němčický se dostal za obranu soupeře a z totožné akce jako před malou chvílí Novák tvrdou střelou propálil Málka. Stav utkání je 3:2!

26:42
    Tomáš Němčický našel za obranou volného Nováka, který trefuje břevno!

24:10
    Uherský Brod právě vstřelil branku!

Martin Kotačka našel před bránou volného Martina Hladiše, který z první střelou k tyči srovnává stav utkání na 2:2!

23:58
    Vyloučen domácí Mokrejš na dvě minuty za sekání.

Jan Vaněk

Branky a nahrávky: 7. Tomáš Novák (Jan Pšeja), 12. Tomáš Novák, 27. Tomáš Němčický, 51. Tomáš Novák (Tomáš Němčický), 56. Mokrejš Petr (Němčický Tomáš) - 2. Kovář Miroslav, 25. Martin Hladiš (Martin Kotačka)

HC Brumov-Bylnice: Tuček, Bublák - Březík, Augusta, Pšeja, Bahula, Rajnoha, Němčický, Mokrejš, Novák, Peterka, Martinec, Vaněk Jaroslav, Shunkov, Vaněk Jakub
    HC Spartak Uherský Brod: Málek, Oharek - Surý, Měšťánek, Trněný, Hlatký, Woska, Krchňáček, Obadal, Kartůsek, Marušák, Gergela, Hladiš, Kotačka, Škorec, Kovář

Rozhodčí: Šiška - Valentík, Zapletal