Auxerre – Nice 2:1 (kon.) | Lille – Dijon 2:0 (kon.) | Lorient – Lyon 0:1 (kon.)

Fauly: 15:11

Domácí Lille si v pohodě dokráčelo pro další tři body do tabulky, když zdolalo na svém hřišti Dijon 2:0. Gólový účet střetnutí otevřel v 16. minutě Sow, který poslal míč hlavou za záda bezmocného Reyneta. Ve druhé půli vedení navýšil Hazard, který po přiklepnutí Sowa rozvlnil sít za Reynetovými zády podruhé a zaznamenal tak pro Lille důležitou dvougólovou pojistku.

90+3
    Dijon přeci jen vybojoval ještě alespoň roh. Ten bude však tím posledním, co se v tomto duelu stane.

90+3
    Ale hosté již evidentně nemají síly. Jejich hra je příliš statická.

90+2
    Roh odvrácen. Dopředu jde Dijon.

90+1
    K nebezpečné střele se dostal Joe Cole, ale Reynet jeho pokus perfektně zlikvidoval. Následuje rohový kop.

90
    Nastavovat se budou tři minuty.

90
    "Ťukec" v podání domácích, kdy je každý dotek s míčem oceněn hlasitým skandováním fanoušků.

89
    Domácí se již nikam neženou. A není divu, Lille má v tomto duelu nahráno.

87
    A bylo to zároveň to poslední, co Sow v dnešním utkání předvedl. Stejně, jako před chvílí Hazarda, také Sowa vyprovází děkovný jásot, neboť i tento hráč se dnes zapsal do střelecké listiny. Po zbytek času ho nahradí Payet.

86
    Střelou bez přípravy se prezentoval Sow, ale poslal míč nad horní tyč.

85
    Altama teď málem vystihl rozehrávku Landreaua. Domácí brankář nyní pořádně zabrnkal na nervy zdejším fanouškům.

81
    Dijon rovněž přeskupuje své řady. Ze hry je stažen Jovial, opačným směrem putuje Altama.

78
    Zápas tímto okamžikem končí pro střelce druhé branky Hazarda, který je vyprovázen bouřlivým potleskem. Místo něj si závěr zápasu vychutná Jelen.