Sivasspor – Manisaspor 2:2 (kon.) | Kayserispor – Karabükspor 2:0 (kon.) | Bursaspor – Fenerbahce 0:2 (kon.)
Bursaspor
0:2 (0:1)
Fenerbahce Istanbul
Pondělí 12.12.2011, 19:00 • Bursa Atatürk Stadyumu, Bursa (Turecko) • Turecká Superliga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.

Dnes na sebe narazí celky Bursaspor a Fenerbachce. Bursaspor je 13. a poslední zápas remizoval venku s Ankaragucu 0:0. Fenerbachce je na to výrazně lépe. Okupuje 3. místo v tabulce, ale poslední zápas prohrálo na hřišti Galatasaraye 3:1. Poslední vzájemný duel skončil remízou 0:0. Doufejme, že v dnešním zápase uvidíme nějaké branky,

Bursaspor: Carson - Chretien, Erdogan, Ozturk, Vederson - N'Diaye, Sal - Šesták, Insua, Ipek - Bangura.

Fenerbachce Istanbul: Demirel - Gonul, Kesimal, Yobo, Ziegler - Sahin, Belozoglu - Hurmaci, Alex, Stoch - Senturk.

Rozhodčí: Halis Ozkahya.

1

3
    Domácí tým bude mít výhodu rohového kopu.

4
    Z něj si však nic nevypracoval.

5
    Hra se zatím přelévá ze strany na stranu, ale vážnější šanci jsme vidět nemohli.

6
    O střelu z voleje se pokusil hostující Alex, ale branku trefit nedokázal.

7
    Další střelu na bránu vyslal hostující Stoch, ale branku přestřelil.

9
    Velikou šanci zahazuje hostující Alex! Poté, co domácí brankář musel vyběhnout proti Hurmacimu aby zlikvidoval jeho pokus. Míč však jenom vyrazil před Alexe, který byl sám před volnou bránou, ale míč nedokázal vůbec trefit!

11
    A je tu přímý kop pro domácí! Po faulu na Insuu budou mít domácí k dispozici přímý kop asi z 21 metrů.

12
    Míč si postavil Šesták, ale trefil pouze zeď od které šel míč za bránu a domácí budou kopat rohový kop.

13
    Z něj si, ale šanci nevypracovali.

15
    Domácí zahazují velikou šanci! Po centru Šestáka byl úplně sám ve vápně domácí Ipek. Propálil gólmana Demirela, ale na brankové čáře míč zastavil hostující Yobo!

16
    Standardní situaci má k dispozici Fenerbachce.

16
    Za standardky si hostující celek vypracoval rohový kop.

17
    Z rohového kopu si, ale hostující hráči už nic nedokázali vytvořit.

19
    Domácí Bangura zkusil vystřelit, ale branku o pár metrů netrefil.

20
    Na druhé straně zkusil vystřelit hostující Sahin, ale branku také netrefil a domácí brankář bude vykopávat od své brány.

22
    Krásnou střelou se prezentoval hostující Stoch, ale branku bohužel netrefil.

23
    Další pokus hostující Stocha blokuje domácí obrana.

25
    Další pokus hostujícího Štocha končí v náručí domácího brankáře Carsona.

27
    Domácí střídají. Ze hřiště je stažen zřejmě z důvodů zranění Chretien a na jeho pozici ho nahradí Aziz.

30
    Nebezpečně pálil hostující Hurmaci, který mířil svojí střelu na zadní tyč, ale bohužel nedokázala trefit branku.

31
    V ofsajdu se ocitl hostující Stoch.

33
    Oba celky zatím nepředvádějí fotbal, který by měl zvedat diváky ze sedadel. Moc šancí k vidění není a ke gólů mají oba týmy ještě daleko.

36
    Oba týmy se snaží kombinovat ve středu hřiště a do útoku se dostat postupnou kombinací. Zatím však oba týmy útočí spíše sporadicky.

39
    Fenerbahce právě vstřelilo branku!
    A přece jsme se dočkali! 0:1! Krásný centr do vápna poslal Belozoglu a SEMIH SENTURK byl důraznější než domácí gólman a prostřelil jej pod rukou.

41
    Domácí tým po obdržené brance ožil a mnohem více se snaží tlačit dopředu a minimálně vyrovnat. Zatím však marně.

43
    Standardní situace pro domácí celek.

43
    Centr domácí Šestáka, ale nebyl přesný a našel pouze prvního hostujícího obránce.

44
    A mohlo to být 0:2! Hostující Hurmaci se dokázal prodrat do vápna přes dva obránce, ale svojí střelou orazítkoval pouze břevno!

45
    Střelou do náruče hostujícího brankáře se prezentoval domácí Bangura.

45
    Rozhodčí nastavuje jednu minutu.

Je za námi první poločas ve kterém jsme viděli jednu branku. Do vedení se dostalo Fenerbachce po gólu Senturka. Doufejme však, že v druhém poločase uvidíme mnohem více šancí a také gólů. Druhý poločas začne ve 20:01.

Druhý poločas nám za pár minut začne, ale oba týmy jsou ještě stále v kabině.

46

46
    Domácí tým o poločase vystřídal. Ze hřiště odešel Sal a nahradil jej Batalla.

48
    Žlutou kartu uviděl domácí Ozturk.

49
    V ofsajdu byl chycen domácí Bangura.

51
    Domácí Batalla zkusil vystrašit hostujícího brankáře, ale branku vůbec netrefil.

53
    Hostující Kesimal uviděl žlutou kartu.

55
    Domácí celek bude mít k dispozici rohový kop.

59
    Domácí N'Diaye zkusil střelu z dálky, ale mířil mimo branku.

60
    Do nadějné pozice se hnal domácí Bangura, ale zastavil jej zdvihnutý praporek pomezního rozhodčího.

61
    Domácí celek bude kopat rohový kop.

62
    Z něj si však domácí celek opět nic nevypracoval. Rohové kopy nejsou silnou stránkou domácího týmu.

64
    Domácí Aziz páli jako jeho předchůdci opět vedle.

66
    Domácí Bangura se ocitl opět v ofsajdovém postavení.

68
    Hostující Stoch, který je v dnešním zápase velmi aktivní, pálí pouze do náruče gólmana Carsona.

70
    Rozhodčí přerušil hru, protože na trávníku leží hostující Kesimal.

71
    Hra už opět pokračuje.

71
    Hosté střídají. Odešel Hurmaci a nahradil jej Baroni.

72
    Hosté střídají podruhé. Odchází zatím jedinž střelec utkání Senturk a místo něj na trávník vběhne Nitsama.

75
    Domácí se zatím marně snaží vyrovnat. Chybí jim málo důrazu a přesnosti v zakončení.

77
    Žlutou kartu uviděl domácí Bangura za tvrdý zákrok na polovině hřiště.

80
    Domácí se zatím stále marně snaží vyrovnat. Špatně kombinují a nejsou schopni si vytvořit jakoukoliv gólovou šanci.

81
    Domácí trenér provádí poslední střídání. Ze hřiště stahuje Banguru a místo něj na poslední minuty na trávník poslal Deniz.

82

83
    Z něj si však domácí nic nevypracovali, protože domácí Erdogan fauloval ve vápně hostí.

84
    A je to 0:2! Po rychlé kombinaci hostů se ocitl ve vápně domácích úplně sám MIROSLAV STOCH a míč poslal nekompromisně do šibenice Carsonovy branky.

86
    Domácí už nemají skoro šanci na vyrovnání a hosté v poklidu drží míč na svých kopačkách.

87
    Domácí N'Diaye uviděl žlutou kartu.

88
    Hostující tým už zalezl na svojí polovinu a snaží se ubránit velmi příznivý výsledek 2:0.

89
    V ofsajdu se ocitl hostující Nitsama.

90
    Bursaspor bude ještě mít výhodu přímého kopu zhruba ze 30 metrů.

90+1
    N'Diaye, ale pálil vysoko nad.

90+1
    Rozhodčí prodlouží druhý poločas o čtyři minuty.

90+2
    Nebezpečně vypálil hostující Alex, ale branku nedokázal trefit.

90+3
    S Fenebachce už to vypadá velmi dobře. Do konce chybí pár sekund.

A je tu konec zápasu mezi Bursasporem a Fenerbachce. Hostující tým dokázal zvítězit 2:0 po brankách Senturka a Stocha. Nutno říct, že domácí tým dnes nepředvedl nic převratného a ani si nedokázal vytvořit žádnou větší šanci ke vstřelení branky.

Přeji příjemný zbytek pondělního večera. (20:54:17)